Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 77 457 75 99 lub NAPISZ DO NAS

 
Artykuły
Zobacz wszystkie artykuły...
Kasa fiskalna za 300 zł?

Ceny kas fiskalnych wahają się średnio od ok. 1300 - 3000 zł netto, a drukarek fiskalnych od ok. 2000 - 3500 zł netto. Czy to jest całkowity i realny koszt zakupu? A może da się kupić kasę fiskalną za 300 zł? Sprawdź jaki jest realny koszt zakupu kasy fiskalnej...

Jak odzyskać 700zł za zakup kasy?

Planujesz zakup nowego urządzenia fiskalnego, kasę fiskalną lub drukarkę fiskalną? Pamiętaj że jeżeli jest to Twój pierwszy zakup urządzenia fiskalnego (pierwszy na dany nr NIP), to przysługuje Ci 90% zwrotu przy czym nie więcej niż 700 zł. Dotyczy to zarówno płatników podatku VAT jak i podatników zwolnionych z VAT.

Produkt dnia
Zestaw: Kompletne stanowisko POS dla gastronomii
Zestaw: Kompletne stanowisko POS dla gastronomii

11 562,00 zł

Cena regularna: 12 863,34 zł

Najniższa cena: 12 863,34 zł

9 400,00 zł

Cena regularna: 10 458,00 zł

Najniższa cena: 10 458,00 zł
Karta zbliżeniowa Mifare Be-Tech z nadrukiem
Karta zbliżeniowa Mifare Be-Tech z nadrukiem

4,92 zł

4,00 zł

szt.
ACLAS KOS_ON - Kasa ONLINE
ACLAS KOS_ON - Kasa ONLINE

1 536,27 zł

1 249,00 zł

Zestaw POS SOGA XS - super oferta!!!
Zestaw POS SOGA XS - super oferta!!!

5 448,90 zł

4 430,00 zł

szt.
Waga etykietująca DIGI SM-5100EV
Waga etykietująca DIGI SM-5100EV

5 805,60 zł

4 720,00 zł

szt.
Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster
Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster

2 212,77 zł

1 799,00 zł

szt.

Be-Tech SMART Fit-in - zamek na kartę

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: ok. 2-3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 619,92 zł 619.92
Cena netto: 504,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena średnia: 3.63636
Producent: Be-Tech
Kod produktu: BeTech SMART FIT-IN - zamek nawierzchniowy

Opis

Największe zalety:
 • montaż nawierzchniowy na istniejących drzwiach w hotelu
 • nie wymaga okablowania
 • zasilanie bateryjne nie wymaga stosowania zewnętrznego okablowania w obiekcie
 • długi czas działania na 1 komplecie baterii - ok. 2-3 lata
 • gwarancja 24 m-ce (z możliwością rozbudowy do 5 lat)
 • zapamiętuje do 500 zdarzeń
 • działa w "systemie jednego klucza"
Typowe zastosowanie:
 • hotele, motele, pensjonaty, domy wczasowe
 • ośrodki wypoczynkowe, zajazdy z miejscami noclegowymi
 • nie zalecany do obiektów biurowych - wymaga programatora i komputera do programowania kart - zobacz zamki biurowe
Zobacz również:
 • Poradnik zakupow
 • Drukarki fiskalne
 • Terminale POS
 • Drukarki bonowe
 • Usługi
 • Pagery
 • Schemat zastosowania

UWAGA - klucz mechanicznego otwarcia!!!
Zamki Be-Tech wyposażone są w system awaryjnego otwierania 1 kluczem mechanicznym, w razie awarii lub pożaru. Oznacza to że wszystkie dostarczane zamki działają z tym samym mechanicznym kluczem do awaryjnego otwierania. W przypadku zamówień do 9 szt. zamków, są one dostarczane bez klucza mechanicznego. Można go dokupić w cenie 86,10 zł brutto.
Przy zamówieniu min. 10 szt. zamków, dołączamy 1 klucz mechanicznego otwierania (1 klucz na każde 50 zamków).

1 klucz otwiera wszystkie zamki z danego zamówienia, wystarczy zatem 1 klucz na X zamków. 

Jest to specjalna wersja zamka hotelowego Be-Tech Smart FIT-IN (oznaczenie producenta: 6536M-00) dedykowana do istniejących na obiekcie drzwi. Zamek ma wbudowaną całą elektronikę w szyld wewnętrzny i zewnętrzny przez co wykorzystuje standardową kasetę zamka w już posiadanych drzwiach. Wystarczy odkręcić starą klamkę, wykonać kilka otworów umożliwiających założenie i skręcenie szyldów zamka i można się cieszyć możliwościami zamków na karty zbliżeniowe. Zamek montowany jest nawierzchniowo na drzwiach, wykorzystując posiadaną kasetę drzwi.

Zamek jest przystosowany do pracy w systemie jednego klucza, zasilany 4 bateriami typu AA (tzw. paluszki alkaiczne LR6) które wystarczają średnio na 2-3 lata działania, otwierany kartami zbliżeniowymi w standardzie Mifare 13,56 MHz (kodowane pod Be-Tech), oraz w razie potrzeby kluczem mechanicznym (np. przy rozładowaniu baterii). Be-Tech Smart dostępny tylko w kolorze srebrnym.

Be-Tech SMART Fit-in współpracuje ze standardową kasetą drzwi, dzięki czemu nie wymaga przerabiania już posiadanych drzwi i futryny.

Zamek wyposażony w funkcję prywatności - oferowane zamki są unikalnie zmodyfikowane przez SEGAL i umożliwiają pełne korzystanie z funkcji prywatności przez gościa hotelowego (zamykanie i otwieranie od strony pokoju za pomocą motylka).

Standardowo zamek oferuje tylko możliwość zamknięcia za pomocą motylka, otwierać trzeba za pomocą klamki (rozwiązanie stosowane na Dalekim Wschodzie, nieintuicyjne w Europie).

Zamek Be-Tech objęty jest 24 (z możliwością rozbudowy do 5 lat), a jakość produktów Be-Tech potwierdzona jest listą referencyjną zawierającą takie hotele jak Best Western, IBIS, MERCURE, NOVOTEL, Holiday Inn oraz HILTON, De Silva, SHERATON i wiele innych. Warunki gwarancji do zapoznania się na samym dole opisu produktu.

Zamek Be-Tech SMART Fit-in współpracuje z większością znanych programów hotelowych na polskim rynku, m.in. Chart Hotel. Ten zamek hotelowy jest dostępny również w wersji wraz z dedykowaną kasetą do drzwi

Szukasz ekipy montażowej? Posiadamy profesjonalną ekipę montażowo-szkoleniową
Wszystkie produkty można kupić wraz z usługą ich montażu, na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami w celu otrzymania kompleksowej wyceny na sprzęt wraz z montażem i szkoleniem.

Zasada działania zamka w pokoju hotelowym

 1. Wejście do pokoju - po przyłożeniu karty zbliżeniowej do zamka, zostaje on automatycznie odblokowany i mamy około 5 sekund na wejście do pomieszczenia (możliwość otwarcia drzwi klamką), po tym czasie następuje ponowne zablokowanie zamka (brak możliwości otwarcia drzwi za pomocą klamki)
 2. Zamknięcie od środka - przekręcenie wewnętrznego pokrętła, powoduje zamkniecie pokoju, zamek wchodzi w tryb "Nie przeszkadzać" przez co nie da się go otworzyć m.in. kartą sprzątaczki. Zamek zawsze można otworzyć kartą administratora, np. w przypadku zasłabnięcia gościa
 3. Wyjście z pokoju - w trakcie zamykania drzwi następuje automatyczne zablokowanie klamki i brak dostępu do pokoju. Zamek zamykany jest automatycznie, bez potrzeby wykonywania jakichkolwiek dodatkowych działań. Klamka zewnętrzna jest zablokowana, bez możliwości jej naciśnięcia (otwarcia). Do otwarcia drzwi potrzebna jest karta od danego pokoju.

Zamki hotelowe zamiast kluczy

Do najważniejszych zalet stosowania zamków hotelowych zamiast tradycyjnych kluczy należą:

 • możliwość wykorzystania kart zbliżeniowych jako reklamówki obiektu – np. możliwość obustronnego zadrukowania kart reklamą wg dowolnego projektu
 • gość hotelowy posługuje się jedną kartą w całym obiekcie, np. gość został zameldowany do pokoju 217, co umożliwia mu:
  • otwarcie drzwi na korytarzu na II piętrze (nie wejdzie na piętro I, III, itp.)
  • otwarcie pokoju 217 (ale tylko przez czas meldunku, potem karta przestaje funkcjonować i wymaga ponownego zaprogramowania)
  • włączenie prądu w pokoju po umieszczeniu karty w czytniku kart (czytnik działa tylko na karty z naszego hotelu, nie działa na wizytówki i inne karty)
  • klient przy wykorzystaniu tej samej karty dodatkowo może wejść np. na basen, restaurację, itp. (zależnie do jakich obiektów ma dostęp)
  • karty może użyć jako karty identyfikacyjnej np. na restauracji hotelowej (rachunek zostanie przepisany na pokój na nazwisko gościa)
 • w przypadku zgubienia karty przez gościa wystarczy zaprogramować nową kartę i odczytać ją w zamku. Wszystkie wcześniejsze karty przypisane do zamka przestają działać. Unikamy ryzyka że karta zostanie znaleziona przez osobę niepowołaną i użyta do otwarcia pokoju
 • karty są wielokrotnego użytku, karty zwrócone do recepcji (również te wcześniej zgubione) zostaną wykorzystane przy kolejnych meldunkach i przypisane do dowolnego pokoju
 • karta programowana jest tylko na czas meldunku gościa i po tym czasie przestaje działać. W każdej chwili jest możliwość anulowania kart na prośbę gościa, np. zgubiono kartę (nie ma zagrożenia że gość zabierze kartę ze sobą i wykorzysta ją w przyszłości), lub przedłużenia pobytu
 • karta pozwala na dostęp do uprawnionych stref np. personel hotelu ma dostęp do pomieszczeń magazynu, biura, zaplecza, itp. ale nie ma dostępu do pokojów hotelowych, pomieszczenia dyrekcji, itp.
 • pełna kontrola zdarzeń na obiekcie, historia otwieranych zamków, itd., możliwość odczytania do 500 zdarzeń – ostatnio użytych kart do otworzenia zamka, z zapamiętaną datą i godziną. Pozwala np. sprawdzić o której godzinie pokój był sprzątany lub otwierany przez gościa hotelowego
 • nie wymaga prowadzenia żadnych instalacji elektrycznych, zamki są zasilane z baterii (kpl. 4 baterii AA wystarcza na ok. 2-3 lata pracy). W przypadku słabego napięcia zamek informuje pokojówkę o konieczności wymiany baterii na ok. 2 tyg. przed ich rozładowaniem
 • możliwość zamontowania na większości typowych drzwi drewnianych i drewnopodobnych
 • możliwość zastosowania różnych poziomów kart, np.:
  • karta gościa hotelowego – możliwość otwarcia tylko zamka do swojego pokoju i np. zamka na korytarzu prowadzącym do pokoju. Karta działa tylko w okresie zameldowania w obiekcie, po tym czasie karta jest bezużyteczna
  • karta pokojówki – możliwość otwarcia każdego pokoju hotelowego, pod warunkiem że nie został on zamknięty od środka przez gościa hotelowego. Dodatkowo możliwość otworzenia pomieszczeń gospodarczych w których trzymane są narzędzia do utrzymania czystości, wejścia do szatni, zaplecza, itp.
  • karta administratora – możliwość otwarcia każdego zamka w obiekcie, bez względu na inne zdarzenia
  • karta trybu konferencji - możliwość wprowadzenia zamka w tryb "stale otwarty". Po jej użyciu zamek działa jak zwykła klamka w drzwiach np. otwarty wstęp na salę konferencyjną, bez konieczności przykładania karty przez każdego członka konferencji.
  • i inne specjalnego zastosowania

Wyposażenie

 1. szyld zewnętrzny z elektroniką i klamką (od strony wejścia do pokoju)
 2. szyld wewnętrzny z pojemnikiem na baterie i klamką (od strony pokoju)


UWAGA!!! - Baterie nie wchodzą w wyposażenie zamka hotelowego. Należy dokupić je osobno. Zamek zasilany jest 4 bateriami typu AA, LR6 1,5V. Komplet baterii wystarcza na ok. 2-3 lat pracy. W skład zamka nie wchodzi również kaseta do drzwi (element wpuszczany w drzwi z "języczkiem" od klamki i zasuwy od klucza. Wykorzystuje istniejącą kasetę w drzwiach.
Zalecamy stosowanie tylko nowych baterii alkaicznych wysokiej klasy, np. Duracell, Energizer.

Zamówienie

Przy zamówieniu zamka należy określić jego kierunek. Skorzystaj z poniższego opisu, w przypadku zamka do istniejących drzwi wyróżniamy 2 rodzaje zamków. Zamek należy zawsze obserwować od strony wejścia do pokoju, czyli od strony do której będziemy przykładać kartę zbliżeniową:

 • Rodzaj A lub C - zamek prawy - patrząc na zamek klamka skierowana jest w prawo (zamek prawy)
 • Rodzaj B lub D - zamek lewy - patrząc na zamek klamka skierowana jest w lewo (zamek lewy)

Montaż

Drzwi przylgowe i bezprzylgoweMożliwość stosowania na dowolnych drzwiach ponieważ współpracuje z dowolną kasetą (przykładowa kaseta po lewej) w drzwiach. Wymagane by kaseta miała DORMAS min. 55 min. lub większy jak na rysunku poniżej.

Całość elektroniki ukryta jest w szyldach zamka, przez co montowany jest nawierzchniowo na już istniejących drzwiach. Wymaga jedynie przewiercenia kilku otworów celem skręcenia szyldów zamka na drzwiach. Zamek nie wymaga żadnego okablowania, zasilany z baterii (żywotność baterii ok. 2-3 lata).

Montaż zamka hotelowego - Be-Tech

Kolor czerwony – wymiary zamka w drzwiach:

A – Rozstaw zamka – wymiar nie istotny

B – Dormas – odległość od środka klamki do krawędzi zamka, wymagany min. 55 mm

C – Grubość otworu na trzpień klamki, zamek w standardzie ma trzpienie 8mm (grubsze za dopłatą)

D – wysokość zamka od osi klamki do górnej krawędzi, dopuszczalne max. 76 mm

E – wysokość zamka od osi klamki do górnej krawędzi, dopuszczalne 120 mm

 

Kolor niebieski – obrys klamki montowanego zamka hotelowego Be-Tech SMART Fit-In

Jeżeli podane wymiary nie zakryją otworów po starych zamkach to będzie potrzebne zastosowanie podkładek maskujących (do zamówienia oddzielnie)

Dane techniczne

Rodzaj stosowanych kart karty zbliżeniowe
Wygląd zamka styl klasyczny
Standard kart MIFARE 13,56 MHz
Inne sposoby otwierania wymagana karta kodowana pod Be-Tech
Obszar zastosowań tylko wewnątrz obiektu
Możliwość otwarcia kluczem mechanicznym tak
Odległość odczytu karty ok. 3 cm
Szybkość odczytu < 1 sek
Pamięć zdarzeń 500 zdarzeń
Zasilanie 4x bateria LR6 (typ AA)
Temperatura pracy od 0°C do 50°C
Certyfikat p.poż. brak - zamek nawierzchniowy, traktowany jak zwykła klamka a nie zamek
Materiał wykonania metal
Waga 244,6 x 78 x 31,5 mm
Gwarancja 24 m-ce (z możliwością rozbudowy do 5 lat)

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Akcesoria dodatkowe

Opinie o produkcie (2)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne), pod warunkiem że nie zawierają treści reklamowych (do innych produktów/stron) lub obraźliwych

15 lutego 2016

Zamki działają bez zarzutu. Wydawanie kart klientom bardzo proste i szybkie. U nas współpracuje z czytnikiem zewnętrznym i włącznikiem prądu w pokoju tej samej firmy, dzięki czemu gość hotelowy wchodzi do hotelu nawet przy zamkniętych drzwiach w nocy.

2 marca 2016

Cena bardzo dobra, czas realizacji również. Towar zamówiłem i 1 dni później był u mnie. Montaż nie jest zbyt skomplikowany, ale przydają się specjalne podkładki pod zamek które można dokupić razem z zamkami. Jak na razie wszystko działa bezbłędnie :)

Co wybrać
 

Nie wiesz który produkt wybrać?

Skorzystaj z przygotowanego poradnika, w którym opisano najistotniejsze różnice między produktami oraz praktyczne wskazówki dla kupujących. Dowiesz się na co zwracać uwagę przy zakupie m.in. kasy fiskalnej, wagi sklepowej oraz innych produktów z naszej oferty.

zobacz więcej Poradnik kupującego

 

Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl