Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 77 457 75 99 lub NAPISZ DO NAS

 
Artykuły
Zobacz wszystkie artykuły...
Zmiana stawek VAT od 01.04.2024

Na stronie Ministerstwa Finansów pojawił się komunikat, w którym poinformowano o decyzji o nieprzedłużaniu po 31 marca 2024 r. okresowego obniżenia stawki VAT na podstawowe produkty spożywcze

 

Kasa fiskalna za 300 zł?

Ceny kas fiskalnych wahają się średnio od ok. 1300 - 3000 zł netto, a drukarek fiskalnych od ok. 2000 - 3500 zł netto. Czy to jest całkowity i realny koszt zakupu? A może da się kupić kasę fiskalną za 300 zł? Sprawdź jaki jest realny koszt zakupu kasy fiskalnej...

Produkt dnia
Karta zbliżeniowa Mifare Be-Tech z nadrukiem
Karta zbliżeniowa Mifare Be-Tech z nadrukiem

4,92 zł

4,00 zł

szt.
Zestaw POS SOGA XS - super oferta!!!
Zestaw POS SOGA XS - super oferta!!!

5 448,90 zł

4 430,00 zł

szt.
Kasa fiskalna - Elzab K10 ONLINE
Kasa fiskalna - Elzab K10 ONLINE

2 078,70 zł

1 690,00 zł

Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster
Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster

1 843,77 zł

Cena regularna: 2 212,77 zł

Najniższa cena: 1 843,77 zł

1 499,00 zł

Cena regularna: 1 799,00 zł

Najniższa cena: 1 499,00 zł
szt.
ACLAS KOS_ON - Kasa ONLINE
ACLAS KOS_ON - Kasa ONLINE

1 536,27 zł

1 249,00 zł

Waga etykietująca DIGI SM-5100EV
Waga etykietująca DIGI SM-5100EV

5 805,60 zł

4 720,00 zł

szt.
Zestaw: Kompletne stanowisko POS dla gastronomii
Zestaw: Kompletne stanowisko POS dla gastronomii

12 863,34 zł

10 458,00 zł

Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster

Zestaw pagerów P20
 • promocja
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: ok. 2-3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 1 843,77 zł

Cena regularna: 2 212,77 zł

1843.77
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 843,77 zł
Cena netto: 1 499,00 zł

Cena regularna: 1 799,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 499,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena średnia: 4.66667
Producent: B/D
Kod produktu: Zestaw pager/coaster P20

Opis

Największe zalety:
 • Łączność bezprzewodowa 434 MHz
 • Częstotliwość UHF (znacznie skuteczniejsza niż WiFi)
 • Zasięg do 400m
 • Możliwość rozbudowy do 999 pagerów / coasterów
 • Stacja przywoławcza i ładowarka pagerów w jednym
Typowe zastosowanie:
 • restauracje, kawiarnie, lodziarnie, puby, kręgielnie, hotele
 • lokale gastronomiczne i punkty w których zachodzi konieczność komunikacji bezprzewodowej np. między pracownikami
 • obsługa systemu kolejkowego - oczekiwanie na realizację zamówienia
 • służba zdrowia - np. przywoływanie lekarzy
 • hale produkcyjne - np. przywołanie operatora maszyny
Zobacz również:
 • Czytniki kodów
 • Poradnik zakupow
 • Kasy fiskalne
 • Drukarki fiskalne
 • Drukarki bonowe
 • Usługi
 • Zamki na kartę
 • Przepisy fiskalne

System przywoławczy P20, wyposażony jest w 20 szt. pagerów / coasterów do przywoływania np. pracowników lub klientów. Urządzenie idealnie nadaje się jako urządzenie przywoławcze dla klientów oczekujących na złożone zamówienie. Klient składa zamówienie i otrzymuje pager / coaster, z którym może się oddalić od okienka zamówień nawet na kilkaset metrów. Jak jego zamówienie jest gotowe do odbioru otrzymuje powiadomienie na pager / coaster, w postaci wibracji, sygnalizacji świetlnej i dźwiękowej. Powiadomienie na pagerze jest tak długo aktywne, aż klient naciśnie przycisk kasujący na pagerze / coasterze lub odłożymy pager do stacji ładującej.

Pager P20System przywoławczy P20 może również działać jak zwykle pagery, tzn. być wykorzystywany np. do przywoływania pracowników w razie potrzeby. Główne zastosowania to przywoływanie kelnerów oraz personelu sprzątającego w restauracjach i hotelach, przywoływanie np. lekarzy na terenie szpitala lub przywoływanie pracowników ochrony na terenie sklepu, zakładu pracy, itp.

Urządzenie pracuje na częstotliwości UHF, tzn. że jego zasięg działania jest dużo większy i mniej podatny na zakłócenia niż sieć WiFi. Zasięg działania urządzenia to ok. 400m w terenie otwartym, natomiast w terenie zamkniętym ok. 2-3 kondygnacje. Zasięg działania w terenie zamkniętym zależy od grubości ścian oraz użytych materiałów, jednak zasięg w większości przypadków to ok. 2-3 piętra budynku i kilkadziesiąt/kilkaset metrów od stacji przywoławczej. Sygnał UHF bez problemu przechodzi przez ściany, dzięki czemu często sprawdza się w sytuacji przywoływania kelnerów przebywających na ogródku lub piętrze w restauracji, a to wszystko z poziomu kuchni ulokowanej w podziemiach lokalu. Z naszego doświadczenia urządzenie dysponuje lepszym o kilkadziesiąt metrów zasięgiem niż urządzenia LRS TX-9560EZ.

Rozwiązanie to pozwala przyśpieszyć obsługę klienta, szczególnie jak mamy do czynienia z lokalami wyposażonymi w dużą salę obsługi bądź rozległy ogródek wokół obiektu.
Od teraz klient nie będzie musiał jeść zimnej potrawy, ponieważ kelner za późno ją przyniósł z kuchni, natomiast kelner nie będzie musiał co chwile zaglądać na kuchnię i pytać czy jego zamówienia są już gotowe. Kuchnia powiadomi go bezpośrednio na pager w momencie jak danie będzie gotowe do wydania.

Jak to działa?

Zasada działania jest bardzo prosta i sprowadza się do:

 1. Podłączenia gotowego zestawu do prądu 230V
 2. Wydania pagera/coastera pracownikowi lub klientowi którego chcemy móc przywołać
 3. Wpisaniu na stacji przywoławczej nr pagera/coastera który chcemy przywołać. Nr pagera wyświetlany jest na wyświetlaczu stacji przywoławczej (max. 999).
 4. Osoba posiadająca pager/coaster dostaje powiadomienie (sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny, wibracje). Powiadomienie na pagerze będzie wzbudzane tak długo aż naciśniemy przycisk na pagerze lub odłożymy go do stacji ładującej. 

Urządzenie działa w częstotliwości UHF co pozwala mu na pracę nawet w pomieszczeniach w których ze względu na zakłócenia elektrostatyczne i elektromagnetyczne nie działa tradycyjna technologia WiFi. Wbudowany akumulator pozwala na 1-2 dni pracy bez ładowania. Każdy pager wyposażony jest w sygnalizację diodową informującą o stanie ładowania/naładowania akumulatora. 

System przywoławczy P20 pozwoli Ci na przyśpieszenie obsługi klientów, przez co będziesz mógł ich obsłużyć więcej w krótszym czasie, co niewątpliwie przełoży się na zwiększenie przychodów.
Jeżeli widzisz związek między powolną obsługą, długim oczekiwaniem i niezadowoleniem gości, a brakiem zysków, to koniecznie zapoznaj się z rewolucyjnymi możliwościami bezprzewodowych systemów przywoławczych. Bezprzewodowe pagery przywoławcze, pomagają porządkować i uprościć zarządzanie obsługą gości i pracą kelnerów. Pomogą Ci zwiększyć rotację stolików, zwiększą średnią wartość rachunku i większą wydajność pracy kelnerów.

Jak zwiększyć ilość pagerów/coasterów

 • Standardowo zestaw posiada 20 pagerów/coasterów które można wydawać kelnerom lub klientom. W dowolnym momencie system można rozbudować o dodatkowe 20 szt. pagerów/coasterów, w tym celu należy dokupić kolejny zestaw. 
 • Jeżeli potrzebują Państwo np. 80 pagerów/coasterów działających w systemie, to należy kupić razem 4 zestawy (4x 20 pagerów). Wszystkie pagery/coastery będą przywoływane z poziomu pierwszej bazy głównej, a pozostałe bazy (w tym przypadku 3 dodatkowe) będą służyć tylko do ładowania pagerów/coasterów. Każdy pager można ładować w dowolnej bazie.
 • System można rozbudowywać w dowolnym momencie, tzn. jeżeli posiadają Państwo już np. 1 zestaw to można go rozbudować w dowolnym momencie o kolejne pagery dokupując kolejne zestawy.

Kupując od razu np. 4 zestawy pagerów po 20 szt. otrzymają Państwo gotowy i skonfigurowany zestaw na 80 pagerów (wszystkie przywoływane z bazy głównej). Jeżeli rozbudowują Państwo już posiadany zestaw o kolejne pagery, to trzeba będzie je dodać/skonfigurować do już posiadanej bazy, bezpośrednio u Państwa w lokalu. Procedura dodawania pagerów do istniejącej bazy jest bardzo prosta i można ją wykonać samodzielnie w 10 minut (procedura jednorazowa). Otrzymają Państwo od nas wszystkie niezbędne wskazówki jak to zrobić. 

Bezprzewodowe systemy przywoławcze powinny być wykorzystywane wszędzie tam gdzie najważniejsza jest efektywna praca restauracji i najwyższa jakość obsługi gości. Systemy mogą integrować się z oprogramowaniem do zarządzania restauracjami.

Schemat działania pagerów na przykładzie lokalu gastronomicznego:

Schemat działania pagerów na przykładzie lokalu gastronomicznego

W skład oferowanego zestawu wchodzi:

 • Stacja przywoławczo-ładująca na 20 pagerów / coasterów
  wymiar: 150x300x30 mm (bez pagera/coastera), 150x300x120mm (z pagerem/coasterem)
 • 20 szt. pagerów / coasterów - wymiar: 49x102x10 mm
 • Zasilacz sieciowy 230V

Dane techniczne

Rodzaj łączności bezprzewodowa UHF
Zasięg działania do 400m
Częstotliwość pracy 434 MHz
Max. liczba pagerów 999
Podtrzymanie bateryjne nie
Sposób zasilania 230V
Wymagany zasilacz tak (w zestawie)
Wymiary 150x300x30 mm (bez pagera/coastera), 150x300x120 mm (z pagerem/coasterem)
Gwarancja 12 m-cy

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne), pod warunkiem że nie zawierają treści reklamowych (do innych produktów/stron) lub obraźliwych

4 sierpnia 2022

Bardzo przydatne, klient odbiera pager przy zamówieniu i czeka na powiadomienie że jedzenie jest gotowe. Bardzo duży zasięg, czasami aż za duży :) Klienci rozchodzą się za daleko i trzeba czekać aż przyjdą po odbiór ;)

Co wybrać
 

Nie wiesz który produkt wybrać?

Skorzystaj z przygotowanego poradnika, w którym opisano najistotniejsze różnice między produktami oraz praktyczne wskazówki dla kupujących. Dowiesz się na co zwracać uwagę przy zakupie m.in. kasy fiskalnej, wagi sklepowej oraz innych produktów z naszej oferty.

zobacz więcej Poradnik kupującego

 

Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl