Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 77 457 75 99 lub NAPISZ DO NAS

 
Artykuły
Zobacz wszystkie artykuły...
Kasa fiskalna za 300 zł?

Ceny kas fiskalnych wahają się średnio od ok. 1300 - 3000 zł netto, a drukarek fiskalnych od ok. 2000 - 3500 zł netto. Czy to jest całkowity i realny koszt zakupu? A może da się kupić kasę fiskalną za 300 zł? Sprawdź jaki jest realny koszt zakupu kasy fiskalnej...

Jak odzyskać 700zł za zakup kasy?

Planujesz zakup nowego urządzenia fiskalnego, kasę fiskalną lub drukarkę fiskalną? Pamiętaj że jeżeli jest to Twój pierwszy zakup urządzenia fiskalnego (pierwszy na dany nr NIP), to przysługuje Ci 90% zwrotu przy czym nie więcej niż 700 zł. Dotyczy to zarówno płatników podatku VAT jak i podatników zwolnionych z VAT.

Produkt dnia
Waga etykietująca DIGI SM-5100EV
Waga etykietująca DIGI SM-5100EV

5 805,60 zł

4 720,00 zł

szt.
ACLAS KOS_ON - Kasa ONLINE
ACLAS KOS_ON - Kasa ONLINE

1 536,27 zł

1 249,00 zł

Zestaw POS SOGA XS - super oferta!!!
Zestaw POS SOGA XS - super oferta!!!

5 448,90 zł

4 430,00 zł

szt.
Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster
Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster

1 843,77 zł

Cena regularna: 2 212,77 zł

Najniższa cena: 1 832,70 zł

1 499,00 zł

Cena regularna: 1 799,00 zł

Najniższa cena: 1 490,00 zł
szt.
Karta zbliżeniowa Mifare Be-Tech z nadrukiem
Karta zbliżeniowa Mifare Be-Tech z nadrukiem

4,92 zł

4,00 zł

szt.
Zestaw: Kompletne stanowisko POS dla gastronomii
Zestaw: Kompletne stanowisko POS dla gastronomii

12 863,34 zł

10 458,00 zł

O nas

Krótka historia firmy

Rok 1999...
Rozpoczęliśmy naszą działalność. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję lidera w woj. opolskim, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. Działalność rozpoczęliśmy od sprzedaży i serwisu urządzeń fiskalnych, stale poszerzając asortyment pod potrzeby naszych Klientów. Prowadzimy również wdrożenia i szkolenia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich produktów będących w naszej ofercie handlowej.

Rok 2005...
Posiadamy stabilną i ugruntowaną pozycję w sprzedaży i serwisie kas fiskalnych na terenie woj. opolskiego i części ościennych województw. Uruchomiliśmy naszą pierwszą stronę internetową, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania oraz pozyskując coraz to nowych klientów. Obsługujemy już m.in. takie sieci handlowe jak LEWIATAN i EKO.

Rok 2011...
Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, który oferuje Państwu nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji. Do obsługiwanych przez nas sieci dołączyły m.in. sieć sklepów ŻABKA (ok. 300 placówek), RABAT i UNIA.

Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami zaowocowała uzyskaniem przez nas wielu wyróżnień i autoryzacji. Obecnie jesteśmy Autoryzowanym Partnerem takich firm jak: Elzab, Posnet, Novitus, Emar, Sharp, Insoft, Insert, Cas, DIGI, Softech, Adith, Merco, Tayama, LOB i wielu innych.

Rok 2013...
Rozszerzamy sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych na obszar całego kraju. Obecnie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wdrożenie i serwis kas i drukarek fiskalnych na terenie całej Polski. Poszerzamy ofertę zamków hotelowych o zamki firmy Be-Tech

Rok 2019...
Do oferty dołączają urządzenia fiskalne online (drukarki i kasy online) oraz nowe bardzo wysokiej klasy zamki Uhlmann & Zacher (dostępne na naszej drugiej stronie www.zamek-szyfrowy.pl). Ilość serwisowanych sklepów sieci ŻABKA przekracza liczbę 560 placówek, a LEWIATAN ok. 220 placówek.

Rok 2020...
Z dniem 01.03.2020r następuje zmiana statusu firmy z działalności gospodarczej pod nazwą PPHU SEGAL Sebastian Waindzoch o nr NIP 7511292504, REGON 531512364 na nową formę prawną, tj. SEGAL sp. z o.o. sp.k. o nr NIP: 7543265114, REGON: 385268299, KRS: 0000822883.

Nowa spółka będzie kontynuowała dotychczasową jednoosobową działalność gospodarczą.

Rok 2021...
Kilka informacji w liczbach..
Przekroczyliśmy liczbę 8.500 aktywnych serwisowanych urządzeń fiskalnych, ponadto serwisujemy ok. 700 sklepów sieci ŻABKA, ponad 270 sklepów sieci LEWIATAN, ok. 900 sklepów sieci UNIA oraz ponad 350 skomputeryzowanych placówek gastronomiczno-hotelowych.

Nasz cel

To co wyróżnia nas spośród wielu firm oferujących kasy fiskalne i oprogramowania, to ścisła specjalizacja oraz nabyte, na przestrzeni kilkunastu lat doświadczenie. Stawiamy na produkty najwyższej jakości oraz najwyższą jakość obsługi. Chcąc uniknąć problemów sobie i Państwu, nie oferujemy rozwiązań z naszego punktu widzenia problematycznych i awaryjnych, stawiamy na sprawdzone na przestrzeni lat rozwiązania, ponieważ wierzymy że zadowolony klient to klient który do nas powróci i poleci nas innym. Nie nastawiamy się na szybki zysk kosztem niskiej jakości towarów i usług ponieważ w naszym przekonaniu jest to efekt krótkotrwały.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Stale poszerzamy naszą wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów. Nieprzerwanie unowocześniamy i powiększamy ofertę produktów i usług dostosowując ją do nowych wymagań stale rozwijającego się rynku.

Nie jesteśmy tylko firmą handlową, prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz oferujemy następujące usługi:

  • doradztwo w zakresie doboru urządzeń fiskalnych, sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • wdrożenia i serwis oprogramowania dla sklepów i obiektów gastronomiczno-hotelowych
  • wdrożenia i serwis urządzeń fiskalnych
  • naprawy i legalizacje wag elektronicznych
  • naprawy i konserwacje drukarek dokumentów
  • szkolenia grupowe np. z obsługi programów lub urządzeń fiskalnych (dysponujemy własną salą dydaktyczną)

Więcej o świadczonych przez nas usługach przeczytasz tutaj...

Dane w liczbach

Obecnie serwisujemy lub dostarczamy sprzęt do kilku tysięcy placówek handlowych, branży gastronomiczno-hotelarskiej oraz przemysłowych. Obsługujemy ponad 8.500 aktywnych urządzeń fiskalnych, a do naszych największych klientów należą takie sieci jak COSTA COFFEE (ok. 200 placówek), GEDIA, LEWIATAN (ok. 270 placówek), ŻABKA (ok. 700 placówek), UNIA (ok. 900 placówek), Delikatesy Centrum, Manekin, Chilli Mili, Sopelek. Łącznie obsługujemy ok. 350 skomputeryzowanych placówek gastronomiczno-hotelowych.

Pragnąc zapewnić naszym klientom jak najwyższy standard świadczonych usług oraz do maksimum skrócić czas podjęcia interwencji w przypadku awarii, nasza firma obecnie liczy 25 osób, z czego 16 osób to serwisanci. 

Zakres działania

Wdrożenia i serwis oprogramowania...
Naszym obszarem działania obejmujemy całe województwo opolskie oraz województwa ościenne tj. dolnośląskie, wielkopolskie i śląskie. Klientom zapewniamy stały serwis przez 7 dni w tygodniu, bezpośrednio w placówce klienta.

Naszym klientom zapewniamy również zdalną obsługę programów będących pod naszym serwisem za pomocą sieci Internet. Rozwiązanie takie pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze związane z przyjazdem serwisanta w przypadku awarii oprogramowania oraz zapewni relatywnie najkrótszy czas potrzebny na podjęcie i usunięcie ewentualnej usterki.

Wdrożenia i serwis urządzeń fiskalnych...
Zapewniamy sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych na terenie całej Polski. Zapewniamy serwis przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy w stanie wdrożyć każde urządzenie fiskalne z naszej oferty na terenie całej Polski, a Państwo ponosicie jedynie koszt wybranego urządzenia + koszt fiskalizacji. Nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów.

Dla wdrożeń z dalszych lokalizacji, na Państwa życzenie zapewniamy znalezienie lokalnego serwisu któremu przekażemy serwisowanie kupionej u nas kasy lub drukarki fiskalnej, wszystko to bez żadnych dodatkowych kosztów tj. w cenie urządzenia fiskalnego i fiskalizacji.

Nasze wyróżnienia

W ciągu naszej wieloletniej i aktywnej działalności na rynku urządzeń fiskalnych, wag elektronicznych i oprogramowania dla firm, zostaliśmy wyróżnieni szeregiem dyplomów od naszych dostawców, co daje Państwu gwarancję że stawiacie na firmę z dużym doświadczeniem.

Cały nasz dorobek do wglądu w siedzibie firmy SEGAL.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami, lub telefonicznie pod numerem +48.77 4577-599.

Serdecznie zapraszamy!

Pracownicy firmy
SEGAL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl