Opinie o Nas
Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 77 457 75 99 lub NAPISZ DO NAS

 
Artykuły
Zobacz wszystkie artykuły...
Jak wyszukać paragony z NIP nabywcy?

Jak wyszukać paragony z NIP nabywcy na kasie fiskalnej?

Użytkownicy kas firmy NOVITUS oraz DATECS, którzy muszą raportować do JPK paragony z NIP nabywcy, stanowiące tzw. uproszczone faktury VAT mogą teraz skorzystać z bezpłatnego programu Novitus PMBrowser w wersji 1.6.6 oraz Datecs OKE 3.3.0

Opcje przeglądania
Ocena
Promocja

System jednego klucza

System jednego klucza to możliwość poruszania się po całym obiekcie z wykorzystaniem jednej karty (klucza), która uprawnia nas do otwierania poszczególnych pomieszczeń, np. wejście główne do obiektu, uruchomienie windy, wejście na korytarz na II piętrze, wejście do magazynu, otwarcie biura, otwarcie szafki biurowej lub basenowej, itp. Jedna karta = nieograniczone możliwości poruszania się po całym obiekcie.

To do których pomieszczeń będziemy mieli dostęp zależy tylko i wyłącznie od zapisanych na karcie uprawnień. Oczywiście zamiast karty możemy używać np. breloczków zbliżeniowych (wielkości 2zł) bądź odpornych na wodę bransoletek na rękę (np. wejście na basen).

Każdy z pracowników bądź gości hotelowych czy to biurowych, może mieć inne uprawnienia dostępu do poszczególnych pomieszczeń/zamków. W systemie jednego klucza dostępne są takie produkty jak kontrolery dostępu odporne na warunki atmosferyczne, stosowane do sterowania elektrozaczepem w drzwi, zamki zbliżeniowe na drzwi, zamki do szafek, kontrolery dostępu do windy, a nawet rejestratory czasu pracy automatycznie rejestrujące datę przyjścia i wyjścia z pracy.

System jednego klucza można stworzyć zarówno na tzn. zamkach hotelowych jak i zamkach biurowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne urządzenia pozwalające stworzyć system jednego klucza w obiekcie biurowym, uczelni, aquaparku, hotelu, itp.

System jednego klucza

Zamki hotelowe czy zamki biurowe? Na czym polega różnica?

Zamek hotelowy na kartęZamki na karty zbliżeniowe dzielą się na 2 podstawowe rodzaje, tj. zamki hotelowe oraz zamki biurowe. Na czym polega różnica? To proste... zamki hotelowe to takie w których kartę dla gościa programujemy tylko na czas pobytu, np. gość hotelowy melduje się w hotelu na 2 doby, to kartę programujemy mu na 2 doby tj. do pojutrza do godz. 11:00 (koniec doby hotelowej). Oznacza to że karta po tym czacie przestanie automatycznie działać i nawet w przypadku zagubienia karty, bądź jej zabrania przez gościa hotelowego, karta będzie bezużyteczna po tej dacie. Karta może zostać ponownie użyta, ale po jej ponownym zaprogramowaniu przez recepcję hotelową. Zamki hotelowe bezwzględnie wymagają programatora (najczęściej podłączanego przez USB do komputera) oraz oprogramowania do programowania kart. To za pomocą programu określamy do którego pokoju chcemy zaprogramować kartę i na jak długi okres.

Zamki biurowe na kartę zbliżeniową to takie w których karta programowana jest do zamka na czas nieokreślony. Stosuje się je głównie w biurowcach, gdzie kartę wydajemy pracownikowi i może jej używać przez czas nieokreślony, do czasu jej odprogramowania (np. zwolnienia pracownika). Są oczywiście pewne wyjątki od tej reguły i w niektórych systemach możemy kartę zaprogramować do określonej daty np. ważna do 20.10.2015r. (karta będzie ważna do północy). Do zaprogramowania kart do zamka biurowego nie potrzebujemy żadnego dodatkowego osprzętu ani komputera (choć są od tego wyjątki). Zamki biurowe wyposażone są przeważnie w tzw. kartę master, a programowanie polega na przyłożeniu karty master do zamka, przez co wprowadzamy go w tryb programowania, a następnie wystarczy przykładać czyste karty które chcemy zaprogramować (przypisać) do tego zamka. Karty zostaną przypisane do zamka i będą działać bezterminowo, do czasu ich odprogramowania. Istnieją też zamki biurowe w których karty możemy programować za pomocą oprogramowania i komputera, takie rozwiązanie zalecane jest do większych obiektów np. uczelni, kampusów, szpitali, plebani, itp. Wszędzie tam gdzie chcemy zarządzać większą ilością zamków i kart z jednego miejsca.

Kolejna różnica między zamkami hotelowymi i biurowymi to ilość możliwych kart do przypisania do jednego zamka. Zamki hotelowe przeważnie pozwalają na przypisanie ok. 20-50 kart jednocześnie do zamka, natomiast zamki biurowe często 128-250 kart jednocześnie (czasami więcej zależnie od zamka). W przypadku zamków hotelowych raczej nie ma większej potrzeby niż przypisania 4-5 kart jednocześnie do zamka (np. 4 gości hotelowych + 1 karta personelu sprzątającego), natomiast w zamkach biurowych zależy to od wielkości biura oraz tego jakiej ilości pracowników chcemy nadać uprawnienie do wejścia do danego pomieszczenia.

Zalety stosowania zamków hotelowych

Karta hotelowaZamki hotelowe stworzono jak sama nazwa wskazuje z myślą o obiektach hotelowych, pensjonatach, zajazdach, motelach oraz apartamentach pod wynajem itp. Mają one zastosowanie wszędzie tam gdzie chcemy mieć kontrolę nad tym, kto i kiedy korzysta z danego pomieszczenia, a dodatkowo udostępniać czasowo te same pomieszczenia różnym osobom (np. pokój hotelowy). Rozwiązanie to umożliwiają nam zaprogramowanie karty, która zastępuje tradycyjny klucz, do danego pokoju, na określony czas. Goście mogą korzystać z konkretnego pokoju/pomieszczeń, tylko przez czas meldunku. Po tym czasie karta przestaje działać, a gość hotelowy nie może już skorzystać z danego pokoju lub innych pomieszczeń np. SPA.

Oczywiście każda karta może być w każdej chwili zablokowana (nawet przy jej zgubieniu) lub ponownie zaprogramowana przez recepcję hotelową. Karty można programować wielokrotnie, a przy każdym programowaniu jest określona data końcowa określająca do jakiej daty i godz. karta ma działać. Data końcowa i godz. oznacza datę wymeldowania gościa oraz koniec doby hotelowej w hotelu i jednoznaczna z datą kiedy karta przestanie działać.

Rozwiązanie to jest na tyle bezpieczne, że w przypadku nie oddania karty w recepcji przy wymeldowaniu, jest ona i tak bezużyteczna dla jej posiadacza, ponieważ wygasa ona automatycznie z datą i godz. wymeldowania. Nie ma zatem ryzyka że gość hotelowy wróci po kilku godzinach i otworzy kartą pokój który wcześniej zajmował.

 

Zobacz również

Wyobraźmy sobie inny przypadek... Gość hotelowy jest zameldowany na 7 dni i ma kartę która jest ważna 7 dni. W 3 dniu pobytu gubi kartę, która jest oczywiście jeszcze ważna przez 4 kolejne dni. Co w tym przypadku? Wystarczy że uda się do recepcji hotelowej i poprosi o wydanie duplikatu karty. Recepcjonistka wygeneruje mu duplikat karty, który przyłożony do zamka automatycznie unieważni wszystkie wcześniejsze karty gości do tego pokoju i nawet jeżeli zagubiona karta zostanie odnaleziona to nie będzie mogła być użyta do czasu jej przeprogramowania przez recepcje hotelową.

Możliwość wielokrotnego używania tych samych kart i programowania ich do dowolnych pomieszczeń oraz możliwość blokowania kart zgubionych, ogranicza koszty użytkowania systemu i eliminuje konieczność wymiany wkładek na klucze, w przypadku zgubienia klucza w tradycyjnych rozwiązaniach stosowanych przed laty w hotelach, czyli tam gdzie dostawaliśmy tradycyjny klucz do pokoju.

Karty oraz zamki mogą mieć różne uprawnienia / poziomy dostępu. Najpopularniejsze z nich to:

 • karta gościa - otwiera dany pokój od dnia meldunku do dnia wymeldowania, dodatkowo uruchamia windę, otwiera wejście na SPA, do restauracji hotelowej, itp., ale nie otworzy magazynu, pomieszczenia dla personelu sprzątającego, itp.
 • karta pokojówki - otwiera wszystkie pokoje w hotelu lub tylko na wybranym piętrze, w określonych godz. np. od 10:00 do 18:00, pod warunkiem że gość hotelowy nie zamkną się od środka tzw. motylkiem. Dodatkowo otwiera zamki w pomieszczeniach dla personelu sprzątającego i np. magazyn, ale nie otwiera np. biura, itp.
 • karta master - otwiera wszystkie zamki w hotelu bez względu na inne zdarzenia
 • karta konferencyjna - po jej przyłożeniu zamek wchodzi w tryb stale otwarty i działa jak zwykła klamka w drzwiach, tzn. żeby otworzyć drzwi wystarczy nacisnąć na klamkę. Rozwiązanie to można zastosować np. w sali konferencyjnej, żeby każdy z gości nie musiał przykładać swojej karty przy wejściu do sali konferencyjnej, zamek można wprowadzić w tryb stale otwarty. Ponowne przyłożenie karty wprowadza zamek w tryb hotelowy, tzn. dostęp będzie możliwy tylko po przyłożeniu karty uprawniającej do wejścia.

Każdy zamek hotelowy posiada tzw. bufor zdarzeń, jest to pamięć która rejestruje każde użycie karty i/lub klucza. Zależnie od modelu zamka jest to ok. 250-500 ostatnich zdarzeń, tzn. że możemy z zamka odczytać, kto i kiedy go otwierał. Jeżeli gość hotelowy ma podejrzenia że coś zginęło z jego pokoju, wystarczy odczytać bufor zamka i przejrzeć kiedy i przez kogo zamek był otwierany. Zapisy porównać np. z nagraniem monitoringu hotelowego i zweryfikować roszczenia klienta. Zamek ma w sobie zegar czasu rzeczywistego tak że mamy dokładne informacje o dacie i godzinie zdarzenia.

Nowoczesne zamki hotelowe zasilane są bateriami, np. 4x bateria AA (LR6 - tzw. "paluszek"), a komplet 4 baterii wystarcza przeważnie na ok. 1,5-2 lata użytkowania. Są to tzw. zamki off-line. Zamki on-line zasilane przewodami na 12V lub 230V, odeszły już dawno do lamusa i nie stosuje się ich obecnie w hotelach, głównie ze względu na wysokie koszty instalacji. Konieczność wymiany baterii w zamku, jest sygnalizowana przez zamek przy każdym otwarciu drzwi, na ok. 2 tyg. przed wyczerpaniem baterii. Dzięki czemu personel sprzątający dostaje informację że należy wymienić baterie na nowe.

Każdej instalacji w danym obiekcie hotelowym nadaje się unikalną autoryzację, przez co karty raz użyte w danym hotelu nie będą nigdy działać w innym i odwrotnie. Oznacza to że karty chociaż raz zaprogramowane w hotelu "A", nie zadziałają w żadnym innym hotelu. W ten sposób nie musisz się obawiać że np. klient z konkurencyjnego hotelu o takich samych zamkach, przyjdzie i otworzy kartą z konkurencyjnego hotelu pokój o tym samym nr w Twoim hotelu. Karta najzwyczajniej nie zadziała. Co więcej nie będzie nawet możliwości jej przeprogramowania na recepcji. Karta jest bezużyteczna, może być ponownie wykorzystana tylko w hotelu z którego pochodzi.

Zalety stosowania zamków biurowych

Zamek biurowyZamki biurowe mają taką samą zasadę działania jak zamki hotelowe, tzn. otwierają się po przyłożeniu karty zbliżeniowej. Zamiast kart zbliżeniowych możemy oczywiście używać breloczków zbliżeniowych bądź bransoletek na rękę z wbudowanym układem zbliżeniowym. Zamki te stosuje się głównie w biurowcach, zakładach pracy, salonach, szkołach, kampusach, szpitalach, plebaniach, itp. Jednym słowem wszędzie tam gdzie chcemy mieć pełną kontrolę nad tym przez kogo i o której godzinie był otwierany dany zamek oraz nadać personelowi uprawnienia dostępu do poszczególnych pomieszczeń.

Rozwiązanie to pozwala na poruszanie się po całym obiekcie przy wykorzystaniu tylko jednej karty (lub breloczka), która udostępni nam wstęp do pomieszczeń do których mamy uprawnienie w systemie. Od teraz nie trzeba nosić pęku kluczy, żeby otworzyć poszczególne pomieszczenia, magazyny, itp. Wszystko za pomocą jednej karty którą wystarczy nosić w portfelu bądź np. na szyi na smyczy. W celu otwarcia zamka kartę należy przyłożyć do czytnika na odległość nie większą niż 2-4cm. Niejednokrotnie nie ma nawet potrzeby wyciągania karty z portfela i wystarczy cały portfel przyłożyć do czytnika zamka.

Występują 2 rodzaje zamków biurowych:

 • zamki biurowe autonomiczne - to zamki zasilane bateriami bądź prądem 12V lub 230V, ale nie podłączone do komputera czy jednostki sterującej. Programowanie ich odbywa się za pomocą karty master, dołączanej do każdego zamka. Są to tzw. zamki działające samodzielnie, które za pomocą karty master wprowadzamy w stan programowania, po czym przykładamy do niego karty pracowników którym chcemy nadać uprawnienia dostępu i wychodzimy z trybu programowania przykładając drugi raz kartę master. Zamek zapamiętuje karty pracowników i od teraz aż do ich odprogramowania mają one dostęp do tego pomieszczenia. Odprogramowanie odbywa się w analogiczny sposób jak programowanie, tzn. raz przyłożona karta w trybie programowania jest dodawana do dostępu do zamka, drugi raz przyłożona jest usuwana z dostępu do zamka.
  Rozwiązanie to zalecamy do małych biur (kilka zamków), małych magazynów lub pojedynczych gabinetów.
 • zamki biurowe z oprogramowaniem - to zamki do których karty programuje się z poziomu oprogramowania instalowanego na komputerze. Rozwiązanie to dedykowane jest dla większych obiektów, gdzie z jednego miejsca chcemy nadawać uprawnienia do większej ilości zamków lub kart. Rozwiązanie to zalecamy m.in. do szkół, kampusów, szpitali, plebani, itp. W ten sposób możemy dostępem do wszystkich pomieszczeń sterować zdalnie bez potrzeby podchodzenia do zamków. W każdej chwili możemy dodać nowego użytkownika bądź zabrać wybranemu pracownikowi uprawnienia dostępu do poszczególnych pomieszczeń.

 

Co to są kontrolery dostępu i czym się różnią od zamków na karty zbliżeniowe?

Kontroler dostępu na karty zbliżeniowePoza zamkami na karty które wyglądają podobnie do zwykłych klamek i montowane są zawsze na drzwiach, dostępne są również urządzenia zwane kontrolerami dostępu. Kontrolery dostępu to urządzenia które podobnie jak zamki umożliwiają dostęp do poszczególnych pomieszczeń za pomocą karty zbliżeniowej, ale w odróżnieniu od zamków montowane są np. na futrynach drzwi lub na ścianie przy drzwiach którymi mają sterować.

Kontrolery dostępu stosuje się wszędzie tam gdzie nie możemy lub nie chcemy zastosować tradycyjnego zamka na karty, np. szklane drzwi, drzwi aluminiowe, drzwi zewnętrzne itp. Kontrolery dostępu na ogół są odporne na warunki atmosferyczne tak że bez problemu możemy je stosować np. w drzwiach zewnętrznych do obiektu.

Kontroler dostępu do działania wymagają:

 1. Zasilania stałego 12V które należy doprowadzić w miejsce instalacji kontrolera
 2. Zastosowania elektrozaczepu bądź elektrozwory w drzwiach którymi kontroler ma sterować oraz doprowadzenia przewodów sterujących z elektrozaczepu / elektrozwory do kontrolera
 3. Niektóre kontrolery dostępu montowane są tylko w puszkach podtynkowych. Warto zorientować się czy wybrany przez nas kontroler jest montowany podtynkowo czy natynkowo, żeby przygotować w razie potrzeby odpowiednią puszę podtynkową. UWAGA!!! Zdarza się że kontroler pasuje tylko do kwadratowej 80x80mm puszki podtynkowej.
 4. Niektóre kontrolery dostępu umożliwiają sterowanie i odczytywanie zdarzeń za pomocą sieci LAN i protokołu TCP/IP, w tym celu należy doprowadzić przewód UTP-5e do kontrolera.

Przyłożenie karty do kontrolera dostępu spowoduje zwolnienie elektrozaczepu w drzwiach (podobnie jak w domofonach) i otwarcie drzwi. Od strony zewnętrznej gdzie chcemy mieć kontrolę wejścia należy zastosować sam uchwyt na drzwiach (gałka), który uniemożliwi wejście (wejście tylko po przyłożeniu karty do kontrolera dostępu), a od strony wewnętrznej zwykłą klamkę którą naciskając można otworzyć drzwi.

W razie potrzeby możemy kontroler zastosować po obu stronach drzwi tzn. na wejściu i wyjściu, wówczas przejście będzie możliwe tylko dla osób wyposażonych w kartę.

Kontrolery dostępu działają identycznie jak zamki na karty, mają te same funkcje i również można z nich odczytywać historię zdarzeń przez kogo były otwierane.

Jak odczytać zdarzenie z zamka/kontrolera przez kogo był otwierany?

Zamki hotelowe off-line umożliwiają odczyt zdarzeń w zależności od modelu za pomocą specjalnych kart buforów lub przenośnych programatorów, które należy przyłożyć do zamka celem odczytania ostatnich ok. 250-500 zdarzeń, bądź za pomocą specjalnego przenośnego urządzenia magazynującego (wielkości kalkulatora), które podłączamy do zamka za pomocą złącza miniUSB. Zamki są wyposażone w złącza miniUSB w dolnej części obudowy od strony czytnika. Podłączenie urządzenia odczytującego nie wymaga rozkręcania zamka, ani nawet otwierania drzwi do pokoju. Po podłączeniu informacje z zamka o dacie i godzinie otwarcia są automatycznie kopiowane do urządzania przenośnego. Dane z zamka nie są kasowane a jedynie kopiowane na kartę buforową bądź urządzenie magazynujące.

Tak przygotowane karty bufory, bądź przenośne urządzenia magazynujące odczytuje się następnie na komputerze za pomocą specjalnego oprogramowania, które umożliwia na przeglądanie zarejestrowanych zdarzeń. Karty i dane z urządzenia magazynującego można odczytać tylko w programie o tej samej autoryzacji.

Zamki biurowe i kontrolery off-line umożliwiają odczyt zdarzeń analogicznie jak zamki hotelowe off-line opisane powyżej.

Zamki biurowe i kontrolery on-line umożliwiają odczyt zdarzeń na bieżąco z poziomu komputera/programu z którego są zarządzane. Dzięki temu że są na stałe połączone np. z naszą siecią LAN, to mamy stały do nich dostęp i możemy on-line przeglądać wszystkie informacje.

Co muszę wiedzieć przed zakupem zamków lub kontrolerów dostępu?

 

Zobacz również

Wybór zamka hotelowego najlepiej dokonać na etapie zakupu drzwi do pokoi hotelowych, ponieważ znaczna większość zamków hotelowych wymaga specjalnego otworowania drzwi w celu zamontowania zamka. O ile zamki wybierzemy przed zamówieniem drzwi, to zostaną one wyotworowane przez producenta pod konkretny zamek i unikniemy ewentualnej utraty gwarancji na drzwi (ponieważ nie będzie trzeba już ich rozwiercać przy montażu).
Jedynie nieliczne i bardzo drogie zamki (koszt ok. 300-400 Euro/szt.) nie wymagają żadnego otworowania drzwi, inne zamki wymagają wykonania mniejszych lub większych otworów, co może mieć znaczenie dla gwaranci drzwi. Po założeniu zamka oczywiście wszystkie otwory są zakrywane przez zamek.

Zamki biurowe montuje się identycznie jak zamki hotelowe, tzn. na ogół wymagają przewiercenia drzwi, tak że jeżeli nie chcemy tracić gwarancji spowodowanej wierceniem w drzwiach, najlepiej o zamkach pomyśleć przed zakupem drzwi. Do już istniejących drzwi drewnianych lub drewnopodobnych bez problemu zamontujemy zamki biurowe, jednak wiąże się to z przeotworowaniem drzwi pod dany zamek.

Zamki hotelowe i biurowe na ogół nie są odporne na warunki atmosferyczne (choć zdarzają się odstępstwa np. zamek Be-Tech GUARDIAN lub zamki e-LOCK, tak że nie zaleca się ich do stosowania w drzwiach zewnętrznych np. wejście do hotelu, bądź np. wejściu na basen gdzie może występować podwyższona wilgotność. W takich miejscach zalecamy stosować kontrolery dostępu.

Kontrolery dostępu wymagają: doprowadzenia prądu 12V oraz przewodów sterujących od elektrozaczepu bądź elektrozwory którą będą sterować tak jak to opisano powyżej. Niektóre kontrolery dostępu montowane są tylko do puszek podtynkowych. Szczegółowe schematy podłączenia oraz montażu dostępne są na samym dole opisu każdego zamka/kontrolera.

Inteligentny zamek online do drzwi na kartę / kod / odcisk palca - e-LOCK BT601

 Inteligentny zamek online do drzwi na kartę / kod / odcisk palca - e-LOCK BT601
Inteligentny zamek online do drzwi na kartę / kod / odcisk palca - e-LOCK BT601

Inteligentny zamek/klamka online na karty / kod / odcisk palca / Bluetooth, dedykowany do aluminiowych lub metalowych drzwi, szczególnie o wąskim profilu - tylko 38mm szerokości. Produkt klasy premium

 • Producent/Model: e-LOCK BT601
 • Standard kart: zbliżeniowe Mifare 13,56 MHz
 • Inny sposób otwierania: karta / kod / odcisk palca / aplikacja na telefon / klucz mechaniczny
 • Zasilanie: baterie 4x LR03 (typ AAA)
 • Montaż: do istniejących drzwi, drewnianych lub aluminiowych/metalowych
 • Zalecane zastosowanie: apartament na wynajem, hotel, biuro, magazyn, pokój nauczycielski 
 • Inne: możliwość montażu na dworze
 • Gwarancja: 24 m-ce (z możliwością rozszerzenia do 5 lat)

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: tel. 77 4577-599

Cena brutto: 1 228,77 zł 1 474,77 zł (netto: 999,00 zł 1 199,00 zł )
 • promocja

Zamek hotelowy/biurowy na kartę - e-LOCK H501

Zamek hotelowy/biurowy na kartę - e-LOCK H501
Zamek hotelowy/biurowy na kartę - e-LOCK H501

Nakładkowy zamek/klamka hotelowa/biurowa na karty, dedykowany do aluminiowych lub metalowych drzwi, szczególnie o wąskim profilu - szerokość zamka tylko 38mm. Produkt klasy premium

 • Producent/Model: e-LOCK H501
 • Standard kart: zbliżeniowe eLOCK Mifare 13,56 MHz
 • Inny sposób otwierania: karta / klucz mechaniczny
 • Zasilanie: baterie 4x LR03 (typ AAA)
 • Montaż: do istniejących drzwi, drewnianych/metalowych
 • Zalecane zastosowanie: apartamenty na wynajem, hotel, biuro, magazyn, gabinety lekarskie
 • Inne: pasuje do standardowych drzwi, montaż jak zwykłej klamki
 • Gwarancja: 24 m-ce (z możliwością rozszerzenia do 5 lat)

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: tel. 77 4577-599

Cena brutto: 613,77 zł 676,50 zł (netto: 499,00 zł 550,00 zł )
 • promocja

Inteligentny kontroler dostępu kod/karta/smartfon- eLOCK BT101

Inteligentny kontroler dostępu kod/karta/smartfon- eLOCK BT101
Inteligentny kontroler dostępu kod/karta/smartfon- eLOCK BT101

Zewnętrzny kontroler dostępu na kartę zbliżeniową / kod / smartfon, dedykowany do sterowania drzwiami wejściowymi do obiektu, SPA, na basen, itp.

 • Producent/Model: eLOCK BT101 v2
 • Standard kart: zbliżeniowe Mifare 13,56 MHz
 • Inne sposoby otwierania: kod, smartfon
 • Zasilanie: 12V DC
 • Montaż: natynkowy wewnątrz lub na zewnątrz obiektu

Dostępność: dostępność na telefon

Wysyłka w: tel. 77 4577-599

Cena brutto: 613,77 zł 736,77 zł (netto: 499,00 zł 599,00 zł )
szt.
 • promocja

Zamki hotelowe - system jednego klucza

Zamki hotelowe - system jednego klucza
Zamki hotelowe - system jednego klucza

Zamki na karę / kod / smartfon / klucz. Możliwość montażu zamiast zwykłej klamki. 

 • Producent/Model: e-LOCK
 • Standard kart: zbliżeniowe eLOCK Mifare 13,56 MHz
 • Inny sposób otwierania: karta / kod / smartfon / klucz mechaniczny
 • Zasilanie: baterie 4x LR03 (typ AAA)
 • Montaż: do istniejących drzwi, drewnianych / metalowych/ aluminiowych
 • Zalecane zastosowanie: apartamenty na wynajem, hotel, biuro, magazyn, gabinety lekarskie
 • Inne: pasuje do standardowych drzwi, montaż jak zwykłej klamki
 • Gwarancja: 24 m-ce (z możliwością rozszerzenia do 5 lat)

Dostępność: tel. 77 4577-599

Cena brutto: 1,23 zł (netto: 1,00 zł )
Co wybrać
 

Nie wiesz który produkt wybrać?

Skorzystaj z przygotowanego poradnika, w którym opisano najistotniejsze różnice między produktami oraz praktyczne wskazówki dla kupujących. Dowiesz się na co zwracać uwagę przy zakupie m.in. kasy fiskalnej, wagi sklepowej oraz innych produktów z naszej oferty.

zobacz więcej Poradnik kupującego

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl