Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 77 457 75 99 lub NAPISZ DO NAS

 
Artykuły
Zobacz wszystkie artykuły...
Kasa fiskalna za 300 zł?

Ceny kas fiskalnych wahają się średnio od ok. 1300 - 3000 zł netto, a drukarek fiskalnych od ok. 2000 - 3500 zł netto. Czy to jest całkowity i realny koszt zakupu? A może da się kupić kasę fiskalną za 300 zł? Sprawdź jaki jest realny koszt zakupu kasy fiskalnej...

Jak odzyskać 700zł za zakup kasy?

Planujesz zakup nowego urządzenia fiskalnego, kasę fiskalną lub drukarkę fiskalną? Pamiętaj że jeżeli jest to Twój pierwszy zakup urządzenia fiskalnego (pierwszy na dany nr NIP), to przysługuje Ci 90% zwrotu przy czym nie więcej niż 700 zł. Dotyczy to zarówno płatników podatku VAT jak i podatników zwolnionych z VAT.

Produkt dnia
Zestaw: Kompletne stanowisko POS dla gastronomii
Zestaw: Kompletne stanowisko POS dla gastronomii

12 986,34 zł

10 558,00 zł

Waga etykietująca DIGI SM-5100EV
Waga etykietująca DIGI SM-5100EV

5 805,60 zł

4 720,00 zł

szt.
Zestaw POS SOGA XS - super oferta!!!
Zestaw POS SOGA XS - super oferta!!!

5 448,90 zł

4 430,00 zł

szt.
Karta zbliżeniowa Mifare Be-Tech z nadrukiem
Karta zbliżeniowa Mifare Be-Tech z nadrukiem

4,92 zł

4,00 zł

szt.
Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster
Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster

2 212,77 zł

1 799,00 zł

szt.
ACLAS KOS_ON - Kasa ONLINE
ACLAS KOS_ON - Kasa ONLINE

1 536,27 zł

1 249,00 zł

Inteligentny zamek online na kartę / kod / smartfon - e-LOCK BT601

Dostępność: chwilowo brak towaru
Cena brutto: 1 228,77 zł 1228.77
Cena netto: 999,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena średnia: 4.89
Producent: eLOCK
Kod produktu: e-LOCK BT 601

Opis

 
Największe zalety:
 • otwieranie kartą / kodem / smartfonem / kluczem mechanicznym / opcjonalnie odciskiem palca 
 • zasilanie bateryjne (wystarcza na ok. 1-1,5 roku) 
 • zamek w pełni online (w połączeniu z bramką eLOCK G2)
 • możliwość odczytu zdarzeń 
 • montaż jak zwykłej klamki
 • możliwość montażu do drzwi drewnianych, metalowych oraz aluminiowych
 • uniwersalnośćpasuje do lewych i prawych drzwi
 • podświetlana klawiatura dotykowa
 • czytnik linii papilarnych (opcja)
 • odporność na warunki atmosferyczne (tylko wersja bez odcisku palca)
 • możliwość jednoczesnego przypisania 150 kodów, 200 kart, 200 odcisków palca oraz nieograniczonej ilości smartfonów
Typowe zastosowanie:
 • domki jednorodzinne, mieszkania wolnostojące lub w blokach
 • biura, magazyny, pomieszczenia gospodarcze, pokoje nauczycielskie w szkołach
 • pomieszczenia w których chcemy kontrolować wejścia do pomieszczenia
 • możliwość stosowania w obiektach hotelowych - przy wykorzystaniu darmowej aplikacji TTHotel, lub TTRenting
Zobacz również:
 • Czytniki kodów
 • Poradnik zakupow
 • Kasy fiskalne
 • Drukarki fiskalne
 • Drukarki bonowe
 • Usługi
 • Zamki na kartę
 • Przepisy fiskalne

Jak złożyć zamówienie?

Rozstaw zamka
Zmierz odległość od środka klamki do klucza w pozycji poziomej. Standardowe wymiary to 72mm, 90mm lub 92mm

Wkładka na klucz
W standardzie oferujemy wkładkę 50/50mm lub 60/60mm. Jest to wymiar Z/W wg rysunku obok. Pamiętaj że szyld klamki ma 25mm grubości (od strony korytarza i pokoju). Wkładka powinna więc być dłuższa o 2x 25mm od grubości drzwi

UWAGA!!!
Na dole opisu strony znajdziesz większy rysunek objaśniający co to jest rozstaw zamka oraz jak zmierzyć wymiar wkładki na klucz

Inteligentna klamka na karty / kod / odcisk palca / smartfon

Klamka e-LOCK BT601 to inteligentny autonomiczny zamek nakładkowy, umożliwiający otwieranie drzwi na 4 różne sposoby + klucz mechaniczny, tj. przy użyciu karty zbliżeniowej, kodu wpisywanego na klawiaturze zamka, aplikacji na telefon (Android, iOS) lub opcjonalnie odcisku palca użytkownika. Współpracuje z dowolną kartą, opaską lub breloczkiem działającym w standardzie Mifare 13,56 MHz. Zamek e-LOCK BT601 montujemy w miejsce obecnej klamki w drzwiach. Klamka działa bez zewnętrznego okablowania i zasilana jest z 4 baterii typu AAA (LR03 - tzw. "małe paluszki"), które pozwalają średnio na ponad 1 rok pracy (zależnie od intensywności użytkowania).

  

Zasada działania

Wszystkim zamkami w obiekcie zarządzasz z poziomu smartfona/tableta (Android/iOS) poprzez darmową aplikację TTLock / TTRenting lub przez komputer PC/MAC przez stronę www.ttlock.com lub www.ttrenting.com. Zamkami może zarządzać 1 lub kilku administratorów (sam nadajesz im uprawnienia). Aplikacja TTLock działa w ponad 20 językach w tym języku polskim. Wybór należy do Ciebie przez co będziesz obsługiwać swoje zamki. Obsługa/zarządzanie zamkami jest całkowicie bezpłatne, nie jest pobierana żadna prowizja, ani opłata. Poniżej przykład działania:
 1. Klient wynajmuje apartament np. od 1 do 15 września
 2. Po otrzymaniu wpłaty, generujesz kod dostępu do wybranego apartamentu, podając datę zameldowania/wymeldowania np.
  • meldunek - 1 wrzesień 2021, godz. 13:00
  • wymeldowanie -  15 wrzesień 2021, godz. 10:00
   UWAGA!!! Kod możesz wygenerować od razu, nie będziesz musiał(a) o tym później pamiętać, lub zrobić to np. na kilka dni/godzin przed przyjazdem gościa. Sam(a) decydujesz kiedy wystawić kod. Nawet jeżeli kod został wygenerowany np. miesiąc wcześniej to i tak będzie działał dopiero od daty/godz. zameldowania, w tym przypadku od 1.09.2021 godz. 13:00 
   Jeżeli zamki współpracują z bramką eLOCK G2, to jedną operacją możesz wygenerować kod który będzie działał od razu do apartamentu oraz dodatkowych pomieszczeń, np. drzwi wejściowe do budynku, narciarnia, itp.
 3. Bezpośrednio z aplikacji możesz wygenerowany kod wysłać do klienta, przez SMS, WhatsApp, e-mail, Signal, itp.
 4. Klient może otwierać apartament (oraz dodatkowe pomieszczenia do których dostał dostęp) za pomocą kodu wpisywanego na klawiaturze zamka. Kod będzie działał od daty/godz. zameldowania do daty/godz. wymeldowania
 5. Opcjonalnie możesz dla klienta przygotować kartę/breloczek zbliżeniowy lub klucz na smartfon, którymi alternatywnie będzie mógł otwierać apartament tylko przez czas meldunku. Kartę/breloczek możesz zostawić dla gościa w wynajmowanym apartamencie, a klucz na smartfon trafi bezpośrednio na tel klienta. 

Sposoby otwarcia

Wybierz w jaki sposób klient ma otwierać zamek i wygeneruj mu odpowiedni sposób. Można klientowi nadać 1 lub kilka sposobów otwierania zamka:

 • otwieranie za pomocą kodu - wygeneruj np. na telefonie kod i wyślij do klienta. Zamek nie musi być połączony z Twoim telefonem i może znajdować się na drugim końcu świata. Aplikacja TTLock wygeneruje 6-9 znakowy kod w którym zostaną zaszyfrowane informacje o dacie meldunku, wymeldowania oraz nr zamka do którego mamy dostęp. Klient wpisuje kod na klawiaturze zamka, a ten deszyfruje go sprawdzając czy uprawnia on do wejścia.
  Możesz generować kody z wyprzedzeniem, np. otrzymujesz płatność za wynajem od 1.09 do 15.09, to możesz wygenerować kod już dziś i wysłać do klienta np. SMSem. Nie będziesz musiał(a) o tym później pamiętać. Możliwość wystawienia jednocześnie 150 kodów
 • otwieranie za pomocą karty - wygeneruj dostęp za pomocą karty i przekaż ją klientowi.
  Kartę możesz wygenerować na kilka sposobów, m.in. podchodząc do zamka, odczytując jej nr i nadając jej uprawnienia tj. datę zameldowana/wymeldowania, podając nr karty przy obsłudze przez www (wymagana bramka eLOCK G2), lub programując kartę zdalnie z poziomu recepcji hotelowej. W tym ostatnim przypadku będziesz potrzebować czytnik kart zbliżeniowych do komputera. 
  Możliwość wystawienia jednocześnie 200 kart
 • otwieranie za pomocą elektronicznego klucza (smartfonem) - wygeneruj elektroniczny klucz j.w. i wyślij do klienta podając tylko nr telefonu. Klient musi posiadać bezpłatną aplikację TTLock lub TTHotel Guest, dzięki temu będzie mógł otwierać zamek za pomocą swojego smarfona.
  Elektroniczny klucz jest ważny tylko na czas meldunku który ustawiłeś/aś i zniknie automatycznie z telefonu klienta po dacie wymeldowania. Można wystawić nieograniczoną ilości elektronicznych kluczy (dostępów przez smartfon)
 • otwieranie odciskiem palca - ta funkcja jest dostępna jako opcja, tylko dla zamków z czytnikiem odcisków palca. Dostęp za pomocą odcisku palca wymaga podejścia do zamka i odczytania linii papilarnych palca.
  Możesz nadać dostęp stały, czasowy od dnia:godz:min do dnia:godz:min, lub cykliczny np. dla wybranych dni tyg/godz. Możliwość zaprogramowania 200 odcisków palca
 • system antypaniczny / wyjście z pomieszczenia  - ze względów bezpieczeństwa wyjście jest zawsze możliwe przez naciśnięcie klamki. Do wyjścia z pomieszczenia nie musimy używać kodów, kart, itp. i działa nawet jak rozładują się baterie.

Tryb stale otwarty

Zamek umożliwia ustawienie trybu stale lub czasowo otwartego, np. sekretariat szkoły ma być domyślnie otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, tzn. że w tych godzinach zamek będzie się zachowywał jak zwykła klamka. Wejście i wyjście będzie możliwe bez żadnej kontroli. 
Ze względów bezpieczeństwa (np. pracownik spóźni się od pracy) zamek sam się nie otworzy. Do otwarcie wymaga użycia kodu, karty lub odcisku palca, po czym do godz. 16:00 zamek zostanie otwarty (działa jak zwykła klamka). Po godz. 16:00 zamek samoczynnie/automatycznie zablokuje się i dostęp będzie wymagał karty, kodu, smartfona, odcisku palca lub klucza.

Awaryjne otwieranie

Zamek możesz otworzyć awaryjnie swoim kodem, smartfonem, kartą, odciskiem palca lub tradycyjnym kluczem mechanicznym.

Historia zdarzeń

Jako administrator zamków, masz stały dostęp do historii zdarzeń, przez kogo i kiedy zamek był otwierany. Rejestr obejmuje zarówno użycie kart, kodów, smartfona, odcisku palca, itp. Przy wykorzystaniu bramek eLOCK WiFi G2 podgląd zdarzeń jest możliwy nawet zdalnie przez sieć Internet.

Tryb pracy - hotelowy lub biurowy

Klamka eLOCK BT601 może działać w kilku różnych trybach pracy. Sam decydujesz jak chcesz używać zamka:

 • tryb autonomiczny - możesz kupić od 1 do nieograniczonej ilości zamków i zarządzać nim z poziomu darmowej aplikacji TTLock. Każdy zamek możesz otwierać za pomocą kodu, karty, smartfona, odcisku palca
 • tryb hotelowy - zamkami możesz zarządzać z poziomu darmowego oprogramowania TTRenting lub TTHotel. Kart / kody / klucze na smartfona wydajesz wówczas z poziomu recepcji hotelowej, wszystko przez stronę TTRenting lub programu TTHotel. Goście i personel mogą otwierać zamki za pomocą kart, kodów lub smarfonów.
 • tryb biurowy - zamkami możesz zarządzać z poziomu darowej aplikacji TTLock / TTRenting lub przez darmową stronę TTLock lub TTRenting. Do każdego zamka możesz przypisać max. 200 kart (użytkowników), 200 kodów (wpisywanych z palca) oraz nieograniczoną ilość smartfonów (otwieranie przez telefon).
 • tryb online / zamek online - w połączeniu z bramką komunikacyjną eLOCK G2 BT/WiFi zamki zyskują pełną funkcjonalność online, tzn. możesz zdalnie odczytywać historię zdarzeń przez kogo i kiedy zamek był otwierany, blokować wydane kody/karty, przedłużać lub skracać czas pobytu, itp. Bramka eLOCK G2 do nabycia oddzielnie - patrz akcesoria dodatkowe 

Możliwości w skrócie

Rodzaj drzwi na których można montować zamek Na drzwiach drewnianych / metalowych / aluminiowych
Wymóg otworowania drzwi Do wyboru: montaż na istniejących drzwiach
lub w drzwiach przygotowanych otworowo na etapie produkcji
Sposób otworowania drzwi Jak zwykłej klamki, należy wykonać tylko 2 otwory
Wkładka na klucz zgodna z europejską normą DIN Tak w zestawie, lub możliwość stosowania dowolnej wkładki na klucz w europejskim standardzie DIN
Dopasowanie do drzwi wg normy DIN - rozstaw zamka 72 / 90 / 92mm Tak, zamki dostępne w 3 rozstawach 72mm, 90mm oraz 92mm
Wkładka na klucz + klucz awaryjnego otwierania Na wyposażeniu wkładka z gałką (od środka) + 3 klucze awaryjnego otwierania, lub możliwość montażu własnej wkładki na klucz
Odporność na warunki atmosferyczne Tak, norma IP55 (tylko wersja bez odcisku palca)
Sposób otwarcia drzwi Kod / Karta / Smartfon / Klucz + opcjonalnie odcisk palca
Recepcja hotelowa Nie wymagana, gość może otworzyć drzwi kodem lub smartfonem
Czasowe kody dostępu
 dla gości oraz nieograniczoną ilość dostępu przez smartfon, można wygenerować z dowolnym wyprzedzeniem (nawet kilka miesięcy przed przyjazdem gościa) 
Sposób działania Pół online, a w połączeniu z bramką eLOCK G2 - w pełni online
Zarządzanie zamkiem / kartami przez recepcję Przez komputer / tablet / smartfon
(Android/iOS)
Obsługa przez personel z poziomu telefonu Darmowa aplikacja (Android/iOS) dla personelu, oznaczanie pokoju czysty/brudny, info o czasie przyjazdu/wyjazdu gościa, itp.
Aplikacja dla gości hotelowego Darmowa aplikacja (Android/iOS) dla gości hotelowych. Możliwość otwarcia zamka przez smartfon
Ilość stref dostępu Bez ograniczeń
Tabelka - przesuń »

Ukryty kodDotykowa podświetlana klawiatura

W celu oszczędzania energii, klawiatura zamka jest standardowo wyłączona. Aby ją wzbudzić należy dotknąć górnej powierzchni zamka, co powoduje podświetlenie i aktywację klawiatury. Wystarczy wprowadzić kod i zatwierdzić przyciskiem #.

Dla bezpieczeństwa wpisywanego kodu, możemy go ukryć pomiędzy wpisywanymi cyframi na klawiaturze. Możemy dodać dowolny ciąg cyfr przed i po kodzie. Dzięki temu postronna osoba nie jest w stanie zapamiętać naszego kodu. Przykład: kod do klamki to 13562, otwierając zamek wpisujemy 2641356259. Zamek otworzy się jeżeli w ciągu wpisywanych znaków został wpisany zdefiniowany przez nas kod, w tym przypadku 13562.

 Aplikacja dla personelu

Darmowa aplikacja dla personelu (Android/iOS). Główne zalety m.in.:

 • podgląd ilości meldunków na dziś (konieczność przygotowania pokoi)
 • podgląd ilości wymeldowań na dziś (pokoi do sprzątania)
 • możliwość zameldowania/wymeldowania/zmiany meldunku (zależnie od uprawnień)
 • oznaczanie statusu pokoju (czysty/brudny/w trakcie sprzątania)
 • przeglądanie historii zdarzeń, kto i kiedy otwierał (zależnie od uprawnień)
 • obłożenie hotelu
 • nadzór serwisowy nad zamkami (dla uprawnionych)
 • opis pokoju, np. w przypadku awarii
 • pogląd poziomu baterii oraz info o konieczności wymiany

Wysoka jakość wykonana, bezpieczeństwo, uniwersalność

Zamek inteligentny e-LOCK BT601, to produkt klasy premium, wykonany z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Zamek dostępny w 2 wariantach, tj. srebrny stal nierdzewna szczotkowana lub czarny pół mat, w połączeniu z tworzywem sztucznym w miejscu dotykowej klawiatury z podświetleniem.  Dodatkowo drzwi mogą być chronione standardową wkładką na klucz (na wyposażeniu zamka, ale można też użyć wkładkę którą już Państwo posiadacie). 

Dzięki wąskiemu profilowi zaledwie 38mm szerokości, zamek można montować w drzwiach drewnianych, a nawet aluminiowych z przeszkleniem. Kierunek klamki można łatwo zamienić za pomocą 1 śruby.

Zamek/klamka spełnia normę IP55 (wersja bez odcisku palca), tzn. że jest odporny na warunki atmosferyczne, temp. pracy -20ºC ∼ +50ºC. Przy użytku zewnętrznym, np. wejście do budynku, zalecane żeby nad wejściem był daszek ochronny.

Wymiary i montaż

Zamek wpuszczany eLOCK 72mmCo dostaję w zestawie i jak zamontować zamek?

W zestawie e-LOCK BT601 dostajesz:

 • Klamkę / szyld zewnętrzny z czytnikiem kart i klawiaturą
 • Klamkę / szyld wewnętrzny z pojemnikiem na baterie
 • Zamek wpuszczany eLOCK (zdjęcie obok) - tylko dla wersji w rozstawie 72mm
  Wersja w rozstawie 90mm lub 92mm bez zamka eLOCK - montaż na posiadanym zamku
 • Wkładkę na klucz (do wyboru: 50/50mm lub 60/60mm) + 3 klucze awaryjnego otwierania
 • 3 breloczki zbliżeniowe do otwierania drzwi
 • Śruby i trzpień montażowy
 • Instrukcja w języku polskim

Zamek eLOCK BT601, możesz zamontować na 2 sposoby:

 1. Na drzwiach drewnianych / aluminiowych / metalowych, wykonując tylko 2 otwory (patrz schemat otworowania - opcja #1).
  UWAGA!!! Drzwi zamknięte za pomocą klucza mechanicznego, można otworzyć tylko za pomocą klucza.

 2. Montaż z wykorzystaniem zamka wpuszczanego e-LOCK (zamek wpuszczany eLOCK w zestawie).
  Wymaga przygotowania drzwi wg schematu otworowania opcja #2
  Zamek wpuszczany eLOCK posiada funkcję autoryglowania drzwi poprzez podciągnięcie klamki do góry.
  UWAGA!!! Drzwi zamknięte na klucz można otworzyć za pomocą karty, kodu lub smartfona (zobacz film powyżej)

Baterie nie stanowią wyposażenia zamka, można je dokupić jako opcję.
Zalecamy stosowanie tylko nowych baterii alkaicznych wysokiej klasy, o dużym prądzie aktywacji, np. Duracell. 

Zasada działania zamka

 1. Wejście do pomieszczenia - klamka od strony wejścia do pomieszczenia jest standardowo zablokowana, tzn. wejście jest możliwe tylko dla osób posiadających kartę uprawniającą do wejścia, kod, odcisk palca lub elektroniczny klucz w aplikacji na telefon. Przyłożenie odpowiedniej karty zbliżeniowej (wpisanie kodu lub przyłożenie palca) powoduje zwolnienie klamki na ok. 5-7 sekund i pozwala na wejście do środka. Po ok. 5-7 sekundach następuje automatyczne zablokowanie zamka i klamka przechodzi ponownie w tryb zablokowany.
 2. Wyjście z pomieszczenia - od strony wewnętrznej tj. w pomieszczeniu do którego klamka jest zamontowana, ze względów bezpieczeństwa klamka jest zawsze aktywna (nawet przy rozładowanych bateriach) i jej naciśnięcie pozwala na natychmiastowe opuszczenie pomieszczenia, bez potrzeby używania karty.
 3. Tryb stale otwarty (wyłączenie potrzeby używania kart) - to funkcja umożliwiająca przełączenie klamki, tak żeby zachowywała się jak zwykła klamka w drzwiach. Wejście i wyjście z pomieszczenia nie będzie wymagało żadnych kart, kodów ani odcisków palca. Zalecane np. w sekretariacie w godzinach ogólnie dostępnych dla klientów. 
 4. Dodawanie / usuwanie użytkowników - zamkiem zarządzamy z poziomu darmowej aplikacji TTLock lub TTHotel (Android, iOS) lub poprzez stronę ttrenting.com
 5. Odczyt zdarzeń z zamka - historię otwarć można odczytać z poziomu aplikacji TTLock / TTHotel do zarządzania zamkiem, lub przez stronę www przy wykorzystaniu bramki WiFi e-LOCK G2.

Zamki biurowe zamiast kluczy

Do najważniejszych zalet stosowania zamków biurowych zamiast tradycyjnych kluczy należą:

 • możliwość stosowania kart, breloczków do kluczy lub opasek na rękę jako elektronicznego klucza - otwarcie drzwi następuje po przyłożeniu ich do zamka
 • pracownik posługuje się jedną kartą w całym obiekcie, a dana karta może mieć różne uprawnienia:
  • dostęp do dowolnie zaprogramowanych pomieszczeń, np. wejście do budynku, dostęp do biura, wejście do magazynu, brak dostępu do gabinetu szefa, itp.
  • współpraca z kontrolerami dostępu sterującymi drzwiami poprzez np. elektrozaczep lub elektrozworę
  • współpraca z włącznikami prądu w pomieszczeniach - umieszczenie karty w takim włączniku powoduje włączenie prądu w pomieszczeniu, jej zabranie powoduje automatyczne wyłączenie prądu po ok. 30 sek.
 • w przypadku zgubienia karty można ją zablokować - za pomocą ręcznego programatora możemy blokować dowolne karty. Jeżeli nie posiadamy ręcznego programatora to możemy zresetować zamek ręcznie i skasować wszystkie przypisane do niego karty, a następnie zaprogramować go ponownie przez dodanie tych które chcemy żeby miały dostęp do zamka.
 • jedno programowanie, stały dostęp - wystarczy raz przypisać kartę do dowolnej ilości zamków w obiekcie (tych do których ma ona mieć dostęp), a karta będzie działać bezterminowo (do czasu jej skasowania z zamka przez administratora)
 • karta pozwala na dostęp do uprawnionych stref np. personel sprzątający ma dostęp do pomieszczeń biura, zaplecza, itp. ale nie ma dostępu do magazynu, itp.
 • pełna kontrola zdarzeń na obiekcie, historia otwieranych zamków, itd., możliwość odczytania kilkuset ostatnich zdarzeń – ostatnio użytych kart, kodów, itp. do otworzenia zamka, z zapamiętaną datą i godziną. Pozwala np. sprawdzić o której godzinie pokój był otwierany i przez kogo
 • nie wymaga prowadzenia żadnych instalacji elektrycznych, zamki/klamki są zasilane z baterii (kpl. 4 baterii AAA wystarcza na ok. 1 rok pracy). W przypadku słabego napięcia zamek informuje o konieczności wymiany baterii na ok. 2 tyg. przed ich rozładowaniem oraz jest to widoczne w aplikacji na telefonie
 • możliwość awaryjnego otwarcia kluczem - jeżeli zastosowano wkładkę na klucz, to drzwi można otworzyć za pomocą klucza, cofając klucz w wkładce do końca
 • możliwość zamontowania na większości typowych drzwi drewnianych, drewnopodobnych, z tworzywa PCV, aluminium, itp. - zamek można zamontować w dowolnych drzwiach w których obecnie jest dowolna kaseta zamka. Należy tylko sprawdzić rozstaw zamka np. 72mm, 90mm lub 92mm. Jeżeli otwory po starej klamce są szersze niż szyld zamka to można zastosować podkładkę maskującą pod zamek - patrz akcesoria dodatkowe 

Jak złożyć zamówienie?

Dane techniczne

Rodzaj stosowanych kart karty zbliżeniowe
Wygląd zamka styl klasyczny
Standard kart MIFARE 13,56 MHz
Inne sposoby otwierania karta / kod / smartfon / odcisk palca / klucz mechaniczny
Obszar zastosowań wewnątrz lub na zewnątrz obiektu
Możliwość otwarcia kluczem mechanicznym tak
Odległość odczytu karty ok. 2 cm
Szybkość odczytu <1 sek
Pamięć zdarzeń 300
Zasilanie 4x laberia LR03 (AAA)
Temperatura pracy od -20°C do +50°C, norma IP55 (wersja bez odcisku palca)
Wymiary 280 x 38 mm
Materiał wykonania stal nierdzewna + tworzywo sztuczne (czytnik kart)
Waga 2,5 kg
Gwarancja 24 m-ce (z możliwością rozszerzenia do 5 lat)

Akcesoria dodatkowe

Opinie o produkcie (3)

22 grudnia 2021

Fajna sprawa, wymiana w miejsce starej klamki bez problemu. Karty i kody dodaje się banalnie przez aplikację TTLock (mam Android). Miło że jest polska wersja :)

21 czerwca 2022

Zamki umożliwiają wynajem apartamentu na kod. Goście nie potrzebują kart i mogą wejść do apartamentu o dowolnej porze. Dla starszych osób udostępniamy karty (czekają na stoliku w pokoju), ale działają tak samo, tzn. tylko w czasie wynajmu apartamentu. System bardzo wygodny w obsłudze przez przeglądarkę www, działa na telefonie i komputerze. Dzięki czemu mamy stały podgląd, które apartamenty są zajęte, itp.

10 grudnia 2022

Zdecydowanie polecam zarówno Sklep jak i produkt. Klamka bardzo dobrze wykonana. Montaż w miejsce zwykłej w moim przypadku był troszkę trudny, ale udało się dzięki pomocy i doradztwu obsługi Firmy. Klamka spisuje się bardzo dobrze. Programowanie kart jest bardzo łatwe w aplikacji. Warto sprawdzić czy język zamka jest prawidłowo zamontowany, ponieważ w moim przypadku okazał się odwrotny pomimo złożonego zamówienia na konkretną stronę. Na szczęście jest możliwość przełożenia odwrotnie. Plus za blokowanie ryglem. Na maleńki minusik brak innych kolorów klamek. Niestety dostępne tylko srebrne. Jeśli będą czarne kupię z pewnością :) Polecam!!!!

Co wybrać
 

Nie wiesz który produkt wybrać?

Skorzystaj z przygotowanego poradnika, w którym opisano najistotniejsze różnice między produktami oraz praktyczne wskazówki dla kupujących. Dowiesz się na co zwracać uwagę przy zakupie m.in. kasy fiskalnej, wagi sklepowej oraz innych produktów z naszej oferty.

zobacz więcej Poradnik kupującego

 

Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl