Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 77 457 75 99 lub NAPISZ DO NAS

 
Artykuły
Zobacz wszystkie artykuły...
Zmiana stawek VAT od 01.04.2024

Na stronie Ministerstwa Finansów pojawił się komunikat, w którym poinformowano o decyzji o nieprzedłużaniu po 31 marca 2024 r. okresowego obniżenia stawki VAT na podstawowe produkty spożywcze

 

Kasa fiskalna za 300 zł?

Ceny kas fiskalnych wahają się średnio od ok. 1300 - 3000 zł netto, a drukarek fiskalnych od ok. 2000 - 3500 zł netto. Czy to jest całkowity i realny koszt zakupu? A może da się kupić kasę fiskalną za 300 zł? Sprawdź jaki jest realny koszt zakupu kasy fiskalnej...

Opcje przeglądania
Producent
Promocja

Szuflady kasowe - duże

jeżeli chcesz sprecyzować wybór, skorzystaj z filtrów powyżej

duże

Szuflada kasowa duża

Szuflada kasowa duża
Szuflada kasowa duża

Szuflada kasowa na pieniądze wykonana jest z metalowej obudowy z plastikowym wkładem na banknoty i bilon. Podłączana jest bezpośrednio do kasy lub drukarki fiskalnej i otwiera się automatycznie po zakończeniu każdej operacji sprzedaży na kasie (drukarce) fiskalnej.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: ok. 1 dzień roboczy

Cena brutto:

369,00 zł

Cena netto: 300,00 zł

Szuflada POSNET SKL

Szuflada POSNET SKL
Szuflada POSNET SKL

Duża szuflada kasowa na pieniądze SKL, wyposażona w 9 przegródek na bilon, oraz 8 przegródek na banknoty (2 poziomy). Szuflada wykonana z bardzo wysokiej jakości materiałów, wyposażona w kluczyk umożliwiający ręczne otwarcie szuflady, szczelinę umożliwiającą wrzucenie pieniędzy bez otwierania szuflady oraz złącze umożliwiające bezpośrednie podłączenie do kasy lub drukarki fiskalnej. Po podłączeniu do urządzenia fiskalnego otwiera się automatycznie po wydrukowaniu paragonu na kasie lub drukarce fiskalnej. Szuflada wyposażona w mechanizm szynowy, umożliwiający płynne otwieranie/zamykanie szuflady.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: ok. 2-3 dni

Cena brutto:

541,20 zł

Cena netto: 440,00 zł

szt.
Co wybrać
 

Nie wiesz który produkt wybrać?

Skorzystaj z przygotowanego poradnika, w którym opisano najistotniejsze różnice między produktami oraz praktyczne wskazówki dla kupujących. Dowiesz się na co zwracać uwagę przy zakupie m.in. kasy fiskalnej, wagi sklepowej oraz innych produktów z naszej oferty.

zobacz więcej Poradnik kupującego

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl