Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 77 457 75 99 lub NAPISZ DO NAS

 
Artykuły
Zobacz wszystkie artykuły...
Kasa fiskalna za 300 zł?

Ceny kas fiskalnych wahają się średnio od ok. 1300 - 3000 zł netto, a drukarek fiskalnych od ok. 2000 - 3500 zł netto. Czy to jest całkowity i realny koszt zakupu? A może da się kupić kasę fiskalną za 300 zł? Sprawdź jaki jest realny koszt zakupu kasy fiskalnej...

Jak odzyskać 700zł za zakup kasy?

Planujesz zakup nowego urządzenia fiskalnego, kasę fiskalną lub drukarkę fiskalną? Pamiętaj że jeżeli jest to Twój pierwszy zakup urządzenia fiskalnego (pierwszy na dany nr NIP), to przysługuje Ci 90% zwrotu przy czym nie więcej niż 700 zł. Dotyczy to zarówno płatników podatku VAT jak i podatników zwolnionych z VAT.

Produkt dnia
Zestaw: Kompletne stanowisko POS dla gastronomii
Zestaw: Kompletne stanowisko POS dla gastronomii

12 986,34 zł

10 558,00 zł

Waga etykietująca DIGI SM-5100EV
Waga etykietująca DIGI SM-5100EV

5 805,60 zł

4 720,00 zł

szt.
Zestaw POS SOGA XS - super oferta!!!
Zestaw POS SOGA XS - super oferta!!!

5 448,90 zł

4 430,00 zł

szt.
Karta zbliżeniowa Mifare Be-Tech z nadrukiem
Karta zbliżeniowa Mifare Be-Tech z nadrukiem

4,92 zł

4,00 zł

szt.
Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster
Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster

2 212,77 zł

1 799,00 zł

szt.
ACLAS KOS_ON - Kasa ONLINE
ACLAS KOS_ON - Kasa ONLINE

1 536,27 zł

1 249,00 zł

Zamek hotelowy na kartę - Be-Tech SMART

Dostępność: wycofany z oferty
Cena brutto: 638,37 zł 638.37
Cena netto: 519,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena średnia: 3.94444
Producent: Be-Tech
Kod produktu: BeTech SMART 6536M-65B, HARTMANN HDL MF 65

Opis

Największe zalety:
 • zasilanie bateryjne nie wymaga stosowania zewnętrznego okablowania w obiekcie
 • długi czas działania na 1 komplecie baterii - ok. 2-3 lat
 • możliwość zamontowania w drzwiach bezprzylgowych lub przylgowych
 • tylko do nowych drzwi, przygotowanych otworowo na etapie produkcji drzwi
 • zapamiętuje do 500 zdarzeń
 • działa w "systemie jednego klucza"
Typowe zastosowanie:
 • hotele, motele, pensjonaty, domy wczasowe
 • ośrodki wypoczynkowe, zajazdy z miejscami noclegowymi
 • nie zalecany do obiektów biurowych - wymaga programatora i komputera do programowania kart - zobacz zamki biurowe
Zobacz również:
 • Poradnik zakupow
 • Drukarki fiskalne
 • Terminale POS
 • Drukarki bonowe
 • Usługi
 • Pagery
 • Schemat zastosowania

UWAGA - produkt wycofany z oferty!!!
Zamek Be-Tech SMART to stary model zamka, który został wycofany z oferty i zastąpiony nowym modelem zamka Be-Tech MONAKO. Nowy model Be-Tech MONAKO ma identyczne otworowanie drzwi/ościeżnicy, tak że można go stosować zamiennie za Be-Tech SMART.

Jesteś zainteresowany(a) zakupem? Przejdź do nowego modelu Be-Tech MONAKO

Zamek hotelowy Be-Tech Smart (oznaczenie producenta: 6536M-65B - następca modelu 6536M-65A) to produkt najwyższej klasy, dedykowany do obiektów hotelowych stawiających na innowacyjne rozwiązania, nowoczesny wygląd i możliwość działania całego obiektu w systemie jednego klucza. Zamek zasilany jest 4 bateriami typu AA (tzw. paluszki alkaiczne LR6) które wystarczają średnio na 2-3 lata działania, otwierany kartami zbliżeniowymi w standardzie Mifare 13,56 MHz (kodowane pod Be-Tech), oraz w razie potrzeby kluczem mechanicznym (np. przy rozładowaniu baterii). Be-Tech Smart dostępny jest w 2 kolorach: złotym i srebrnym.

Produkty firmy Be-Tech wyposażone są w nowoczesne kasety do drzwi, które posiadają zabezpieczenie przed niepowołaną próbą otwarcia bądź podważenia zamka. Kaseta automatycznie blokuje zamek po każdorazowym zamknięciu drzwi, a mechanizm blokujący nie wydziela przy tym nawet najmniejszego hałasu, co docenią hotele stawiające na wygodę i wysoką jakość obsługi gości hotelowych. Jedyny hałas towarzyszący przy zamykaniu drzwi to ten uderzenia drzwi o futrynę, czyli zależy tylko od tego z jaką siłą zamkniemy bądź zatrzaśniemy drzwi hotelowe. Zamek wyposażony jest w elektronikę która automatycznie zapamiętuje każde otwarcie zamka zarówno kartą jak i awaryjne otwarcie kluczem, a zdarzenia te w razie potrzeby możemy w każdym momencie dowolnie przeanalizować..

Zamek Be-Tech SMART współpracuje z większością znanych programów hotelowych na polskim rynku, m.in. Chart Hotel, POSitive Hotel, Plaza Hotel, itp. Zamek Be-Tech objęty jest pełną 24 m-czną gwarancją (z możliwością rozbudowy do 5 lat).

Zamek hotelowy SMART dostępny jest również w wersji nakładkowej do istniejących drzwi.

Szukasz ekipy montażowej? Posiadamy profesjonalną ekipę montażowo-szkoleniową
Wszystkie produkty można kupić wraz z usługą ich montażu, na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami w celu otrzymania kompleksowej wyceny na sprzęt wraz z montażem i szkoleniem.

Zasada działania zamka w pokoju hotelowym

 1. Wejście do pokoju - po przyłożeniu karty zbliżeniowej do zamka, zostaje on automatycznie odblokowany i mamy około 5 sekund na wejście do pomieszczenia (możliwość otwarcia drzwi klamką), po tym czasie następuje ponowne zablokowanie zamka (brak możliwości otwarcia drzwi za pomocą klamki)
 2. Zamknięcie od środka - przekręcenie wewnętrznego pokrętła, powoduje zamkniecie pokoju, zamek wchodzi w tryb "Nie przeszkadzać" przez co nie da się go otworzyć m.in. kartą sprzątaczki. Zamek zawsze można otworzyć kartą administratora, np. w przypadku zasłabnięcia gościa
 3. Wyjście z pokoju - w trakcie zamykania drzwi następuje automatyczne zablokowanie klamki i brak dostępu do pokoju. Zamek zamykany jest automatycznie, bez potrzeby wykonywania jakichkolwiek dodatkowych działań. Klamka zewnętrzna jest zablokowana, bez możliwości jej naciśnięcia (otwarcia). Do otwarcia drzwi potrzebna jest karta od danego pokoju.

Zamki hotelowe zamiast kluczy

Do najważniejszych zalet stosowania zamków hotelowych zamiast tradycyjnych kluczy należą:

 • możliwość wykorzystania kart zbliżeniowych jako reklamówki obiektu – np. możliwość obustronnego zadrukowania kart reklamą wg dowolnego projektu
 • gość hotelowy posługuje się jedną kartą w całym obiekcie, np. gość został zameldowany do pokoju 217, co umożliwia mu:
  • otwarcie drzwi na korytarzu na II piętrze (nie wejdzie na piętro I, III, itp.)
  • otwarcie pokoju 217 (ale tylko przez czas meldunku, potem karta przestaje funkcjonować i wymaga ponownego zaprogramowania)
  • włączenie prądu w pokoju po umieszczeniu karty w czytniku kart (czytnik działa tylko na karty z naszego hotelu, nie działa na wizytówki i inne karty)
  • klient przy wykorzystaniu tej samej karty dodatkowo może wejść np. na basen, restaurację, itp. (zależnie do jakich obiektów ma dostęp)
  • karty może użyć jako karty identyfikacyjnej np. na restauracji hotelowej (rachunek zostanie przepisany na pokój na nazwisko gościa)
 • w przypadku zgubienia karty przez gościa wystarczy zaprogramować nową kartę i odczytać ją w zamku. Wszystkie wcześniejsze karty przypisane do zamka przestają działać. Unikamy ryzyka że karta zostanie znaleziona przez osobę niepowołaną i użyta do otwarcia pokoju
 • karty są wielokrotnego użytku, karty zwrócone do recepcji (również te wcześniej zgubione) zostaną wykorzystane przy kolejnych meldunkach i przypisane do dowolnego pokoju
 • karta programowana jest tylko na czas meldunku gościa i po tym czasie przestaje działać. W każdej chwili jest możliwość anulowania kart na prośbę gościa, np. zgubiono kartę (nie ma zagrożenia że gość zabierze kartę ze sobą i wykorzysta ją w przyszłości), lub przedłużenia pobytu
 • karta pozwala na dostęp do uprawnionych stref np. personel hotelu ma dostęp do pomieszczeń magazynu, biura, zaplecza, itp. ale nie ma dostępu do pokojów hotelowych, pomieszczenia dyrekcji, itp.
 • pełna kontrola zdarzeń na obiekcie, historia otwieranych zamków, itd., możliwość odczytania do 500 zdarzeń – ostatnio użytych kart do otworzenia zamka, z zapamiętaną datą i godziną. Pozwala np. sprawdzić o której godzinie pokój był sprzątany lub otwierany przez gościa hotelowego
 • nie wymaga prowadzenia żadnych instalacji elektrycznych, zamki są zasilane z baterii (kpl. 4 baterii AA wystarcza na ok. 2-3 lata pracy). W przypadku słabego napięcia zamek informuje pokojówkę o konieczności wymiany baterii na ok. 2 tyg. przed ich rozładowaniem
 • możliwość zamontowania na większości typowych drzwi drewnianych i drewnopodobnych
 • możliwość zastosowania różnych poziomów kart, np.:
  • karta gościa hotelowego – możliwość otwarcia tylko zamka do swojego pokoju i np. zamka na korytarzu prowadzącym do pokoju. Karta działa tylko w okresie zameldowania w obiekcie, po tym czasie karta jest bezużyteczna
  • karta pokojówki – możliwość otwarcia każdego pokoju hotelowego, pod warunkiem że nie został on zamknięty od środka przez gościa hotelowego. Dodatkowo możliwość otworzenia pomieszczeń gospodarczych w których trzymane są narzędzia do utrzymania czystości, wejścia do szatni, zaplecza, itp.
  • karta administratora – możliwość otwarcia każdego zamka w obiekcie, bez względu na inne zdarzenia
  • karta trybu konferencji - możliwość wprowadzenia zamka w tryb "stale otwarty". Po jej użyciu zamek działa jak zwykła klamka w drzwiach np. otwarty wstęp na salę konferencyjną, bez konieczności przykładania karty przez każdego członka konferencji.
  • i inne specjalnego zastosowania

Wyposażenie

 1. szyld zewnętrzny z elektroniką i klamką (od strony wejścia do pokoju)
 2. szyld wewnętrzny z pojemnikiem na baterie i klamką (od strony pokoju)
 3. kaseta zamka wpuszczana w drzwi (z "języczkiem" od klamki oraz metalowym skoblem do zamykania drzwi)
 4. wkładka mechaniczna na klucz (do awaryjnego otwarcia drzwi, np. po rozładowaniu baterii)


UWAGA!!! - Baterie nie wchodzą w wyposażenie zamka hotelowego. Należy dokupić je osobno. Zamek zasilany jest 4 bateriami typu AA, LR6 1,5V. Komplet baterii wystarcza na ok. 2-3 lat pracy.
Zalecamy stosowanie tylko nowych baterii alkaicznych wysokiej klasy, np. Duracell, Energizer.

Zamówienie

Przy zamówieniu zamka należy określić jego kierunek, w tym celu należy spojrzeć na drzwi zawsze od strony wejścia do pomieszczenia, czyli tam gdzie przykładamy kartę do zamka i określić rodzaj potrzebnego zamka. Skorzystaj z poniższego rysunku - wyróżniamy 4 rodzaje zamków:

Rodzaje zamków - w zależności od sposobu otwierania drzwi

Montaż

Drzwi przylgowe i bezprzylgoweStosowanie zamka zalecane jest do drzwi bezprzylgowych o grubości od 40mm, bądź drzwi przylgowych o grubości od 44mm. Montaż w cieńszych drzwiach jest możliwy przy wykorzystaniu podkładek, które można dokupić oddzielnie. Górna zalecana granica grubości drzwi to 64mm. Chęć zastosowania zamków do grubszych drzwi warto zgłosić przed zamówieniem, celem przygotowania odpowiedniej wersji zamków wyposażonych w odpowiedniej długości śruby itp.

Montaż zamka wymaga przygotowania drzwi zgodnie ze schematem otworowania pod zamki Be-Tech Smart.
Zamek wymaga otworowania futryny zgodnie ze schematem otworowania.

Dane techniczne

Rodzaj stosowanych kart karty zbliżeniowe
Wygląd zamka styl klasyczny
Standard kart MIFARE 13,56 MHz
Obszar zastosowań tylko wewnątrz obiektu
Możliwość otwarcia kluczem mechanicznym tak
Odległość odczytu karty ok. 3 cm
Szybkość odczytu < 1s
Pamięć zdarzeń 500
Zasilanie 4x bateria LR6 (typ AA) - żywotność baterii ok. 2-3 lata
Temperatura pracy od 0°C do 50°C
Certyfikat p.poż. Badanie odporności ogniowej EI30 (30 min.)
Wymiary 244,6 x 78 x 31,5 mm
Materiał wykonania metal
Gwarancja 24 m-ce (z możliwością rozbudowy do 5 lat)

Akcesoria dodatkowe

Opinie o produkcie (6)

17 kwietnia 2015

Bardzo dobrze wykonane zamki i duże możliwości programowania. Profesjonalna obsługa i montaż, na razie wszystko działa bez zarzutu :)

14 grudnia 2015

Wcześniej kupowałem te zamki od Hatmann, za cenę 2x taką!!! Parę miesięcy temu kupiłem w segal te same zamki jako smart. Nie różnią się niczym poza ceną!!! Uświadomili mnie że te i tamte to zamki od tego samego producenta tylko sprzedawane pod inną nazwą. Hartmann nawet nie chciał ich zaprogramować, tylko zlecał to firmie zewnętrznej z którą było zamieszanie, w segal zrealizowali wszystko od A do Z. Szybciej i taniej. Polecam

27 stycznia 2016

Też zamki wcześniej kupowałem od Hartmana, ale oni nie zapewniają instalacji i serwisu posprzedażnego, tylko odsyłają do firm zewnętrznych. Przy awarii są same problemy. We wrześniu kupiłem od Segal i zamki są dokładnie takie same, a w dodatku przyjechali i zamontowali bez problemu. O cenie nawet nie wspominam, oczywiście dużo taniej i lepiej. Polecam, to obecnie chyba najpopularniejszy zamek hotelowy do małych i średnich hoteli.

15 lutego 2016

Zamki zamontowane prawie rok, ale działają ok. 9 m-cy bo mieliśmy poślizg z otwarciem hotelu. Jak na razie bez problemów, żadnych rozprogramowanych kart itp, wykonanie solidne, montaż wzorowy, szkolenie przejrzyste. Jesteśmy zadowoleni z działania i obecnie domówiliśmy kolejną partię zamków do kolejnego skrzydła hotelu. Produkt warty swojej ceny, która w sumie jest jedną z najlepszych na rynku jeżeli chodzi o zamki na karty.

2 maja 2016

Zamawiałem w SEGAL zamki z dostawą do Austrii ponieważ tutaj są droższe. Realizacja szybka i bezproblemowa. Nawet zaprogramowali całość zdalnie. Polecam

2 sierpnia 2016

Pracujemy na tych zamkach ponad 2 lata, póki co bez zastrzezeń. W pierwszych egzemplarzach zaczeliśmy wymieniać baterie, ale jak na ponad 2 lata pracy to i tak bardzo dobrze. Niektóre zamki nadal działają na starych bateriach, zobaczymy ile jeszcze wytrzymają :) Obecnie powiększyliśmy hotel o dodatkowe pokoje, nowe zamki współgrają ze starymi bez problemu.

Co wybrać
 

Nie wiesz który produkt wybrać?

Skorzystaj z przygotowanego poradnika, w którym opisano najistotniejsze różnice między produktami oraz praktyczne wskazówki dla kupujących. Dowiesz się na co zwracać uwagę przy zakupie m.in. kasy fiskalnej, wagi sklepowej oraz innych produktów z naszej oferty.

zobacz więcej Poradnik kupującego

 

Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl