Opinie o Nas
Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 77 4577 599

Artykuły
Zobacz wszystkie artykuły...
Kasa fiskalna za 300 zł?

Ceny kas fiskalnych wahają się średnio od ok. 700 - 3000 zł netto, a drukarek fiskalnych od ok. 1500 - 3500 zł netto. Czy to jest całkowity i realny koszt zakupu? A może da się kupić kasę fiskalną za 300 zł? Sprawdź jaki jest realny koszt zakupu kasy fiskalnej...

Jak odzyskać 700zł za zakup kasy?

Planujesz zakup nowego urządzenia fiskalnego, kasę fiskalną lub drukarkę fiskalną? Pamiętaj że jeżeli jest to Twój pierwszy zakup urządzenia fiskalnego (pierwszy na dany nr NIP), to przysługuje Ci 90% zwrotu przy czym nie więcej niż 700 zł.

Zakup kasy fiskalnej - poradnik

Kupując u nas kasę fiskalną lub drukarkę fiskalną, otrzymujesz gwarancję kompleksowej obsługi. Zajmiemy się wszystkim od instalacji i szkolenia po fiskalizację i zgłoszenie do Urzędu Skarbowego. Zalecamy zakup urządzenia fiskalnego min. na kilka dni przed koniecznością fiskalizacji, dzięki czemu będziesz mieć czas na poćwiczenie sprzedaży.

Nowości
POSNET Thermal XL2 ONLINE
POSNET Thermal XL2 ONLINE
3 442,77 zł 2 799,00 zł

Monitor dotykowy ELO 1x19L

Dostępność: wycofany z oferty
Cena brutto: 2 212,77 zł 2212.77
Cena netto: 1 799,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena średnia: 0
Producent: ELO
Kod produktu: Monitor dotykowy ELO 1519 1919

Opis

Największe zalety:
 • panoramiczne proporcje ekranu, z możliwością pracy w pozycji pionowej
 • bardzo stabilna podstawa
 • dostępny w różnych technologiach dotyku
 • różne rozmiary ekranu: 15" lub 19"
 • możliwość dołączenia czytnika kart magnetycznych
 • w modelach AccuTouch konstrukcja "zero-bezel"
 • dostępny z ekranem w technologi pojemnościowej
Typowe zastosowanie:
 • bary, puby, restauracje, kawiarnie, fast-foody,
 • punkty informacyjne, kioski multimedialne
 • stanowiska samoobsługi
 • zastosowania w przemyśle do obsługi maszyn i urządzeń
 • do intuicyjnej obsługi aplikacji za pomocą palca
Zobacz również:
 • Poradnik zakupow
 • Drukarki fiskalne
 • Wagi sklepowe
 • Drukarki bonowe
 • Usługi
 • Zamki na kartę
 • Pagery
 • Schemat zastosowania

Monitor dotykowy ELO seria 1x19L, charakteryzują się panoramicznymi proporcjami ekranu, przez co można na ekranie zmieścić więcej danych, a możliwość pracy monitora w pozycji pionowej idealnie nadaje się np. do wyświetlania zawartości stron internetowych. Konstrukcja "zero-bezel" (ekran na równi z obudową) zapewnia idealną precyzję dotyku nawet w rogach i przy krawędziach ekranu. Monitory występują w różnych wielkościach ekranu: 15" i 19" oraz różnych technologiach dotyku dostosowanych do różnych środowisk pracy.

W skład tej serii wchodzą modele: ELO 1519L oraz ELO 1919L

ELO TouchSystem to amerykańska firma, największy na świecie dostawca technologii dotykowych. ELO istnieje od początku lat 70-tych a swoje pierwsze rozwiązania oparte na interfejsach dotykowych stworzyła w roku 1971. Firma ta jest niekwestionowanym liderem rynku jeżeli chodzi o rozwiązania oparte na technologi dotykowej, oferując w swojej ofercie szereg różnych technologii dotykowych dostosowanych do różnych warunków pracy.

Najważniejsze ceny monitorów dotykowych 1519L, 1919L

Praca w pozycji pionowejStabilna podstawa monitora

Jest to jeden z podstawowych parametrów jaki należy brać pod uwagę w przypadku pracy z ekranem dotykowym. Monitory zaprojektowane do pracy biurowej najczęściej są niestabilne podczas korzystania z nakładki dotykowej. Ciągłe drgania w zdecydowany sposób zmniejszają żywotność monitora (zwłaszcza backlight lamp wewnątrz wyświetlacza LCD) oraz istotnie narażają urządzenie na awarie związane z przypadkowym przewracaniem przez operatora podczas pracy.Praca w pozyji poziomej

Duży obszar roboczy

Mając do dyspozycji monitory dotykowe o przekątnej ekranu 15" lub 19", każdy użytkownik może dobrać monitor dostosowany wielkością do swoich potrzeb. Wyświetlacz zapewnia wygodną obsługę skomplikowanego (złożonego z wielu szczegółów) interfejsu sytemu sprzedaży. Dostępne są następujące modele urządzeń:

 • ELO 1519L - wielkość ekranu 15", rozdzielczość nominalna: 1366x768
 • ELO 1919L - wielkość ekranu 19", rozdzielczość nominalna: 1366x768


Konstrukcja zero-bezel - idealnie płaska powierzchnia nawet przy brzegach ekranuKonstrukcja "zero-bezel"

Konstrukcja obudowy w modelach 1519L i 1919L (dotyczy tylko modeli AccuTouch i APR) wyposażona została w rewolucyjne rozwiązanie zwane "zero-bezel". Jest to konstrukcja obudowy która sprawia że ekran monitora jest idealnie równy z obudową wokół niego. Rozwiązanie to eliminuje wszystkie problemy z obsługą aplikacji w rogach i przy brzegach ekranu. Dotychczas obsługa palcem ekranu przy jego brzegu lub w samym rogu sprawiała wiele problemów, ponieważ ekran był parę milimetrów głębiej osadzony niż otaczająca go obudowa.

Największe zalety technologi "zero-bezel"

Łatwiejsze utrzymanie czystości ekranu - brak krawędzi obudowy wyświetlacza, w której zbiera się brud i tworzą się zacieki mogące zaburzać działanie dotyku

Doskonały dostęp do całej powierzchni roboczej - brak kilkumilimetrowego uskoku, przez co Użytkownik ma swobodny dostęp do wszystkich miejsc w aplikacji (np. przyciski do zamykania okien, przyciski do przewijania okien itd.)

Nowoczesna stylistyka - gładka powierzchnia w konstrukcji "zero-bezel" nadaje urządzeniu nowoczesny wygląd

Regulacja położenia ekranu

Dzięki tej funkcji można swobodnie dostosować położenie ekranu dotykowego względem operatora. Jest to funkcja praktycznie niezastąpiona w przypadku instalacji monitorów na różnych wysokościach. Po odkręceniu podstawy monitor można zainstalować również na ścianie (dokupując wieszak w standardzie VESA), co gwarantuje oszczędność miejsca przy jednoczesnym zachowaniu ergonomii i estetyki

Podwójny kontroler ekranu dotykowego

Każdy monitor z tej serii wyposażony jest w kontroler obsługujący zarówno złącze szeregowe RS-232 jak też USB. Zapewnia to swobodę działania i dowolność konfiguracji programowo - sprzętowej. Oznacza to że panel dotykowy możemy skonfigurować w zależności od potrzeb poprzez port RS-232 lub port USB.

Po podłączeniu monitora do komputera poprzez port RS-232 lub USB i zainstalowaniu dołączonych sterowników, od razu możemy obsługiwać każdy program za pomocą palca. Dotknięcie palcem w dowolnym miejscu ekranu emuluje kliknięcie myszką w tym punkcie. Możemy w ten sposób przeglądać strony www, poruszać się po systemie Windows, przesuwać okna systemowe po ekranie, lub wykonywać każdą czynność którą jesteśmy w stanie wykonać tradycyjną myszką komputerową.
W celu wygodnej i swobodnej pracy na ekranie dotykowym, warto aby aplikacje stworzone do obsługi dotykowej posiadały wystarczająco duże przyciski, ułatwiając tym samym użytkownikowi poruszanie się po aplikacji.

Podstawa mocowana w standardzie VESA

System montażowy monitorów ELO zgodny jest ze standardem VESA. Gwarantuje to dostępność szeregu akcesoriów i uchwytów do montażu monitora np. na ścianie. Na rynku dostępne są zarówno uchwyty proste na których monitor wisi na ścianie płasko jak obraz, jak i specjalne uchwyty z wysięgnikami, regulacją konta nachylenia obrazu, itd.

Blokada panelu sterującego monitora

Dostęp do menu panelu sterującego może być blokowany odpowiednią kombinacją klawiszy. Do wyboru jest możliwość blokowania całego panelu sterującego, blokowania przycisku POWER lub blokady dostępu do OSD. Funkcja ta jest przydatna zwłaszcza w rozwiązaniach samoobsługowych.

Opcjonalny czytnik kart magnetycznych

Dołączenie czytnika kart magnetycznych umożliwia wygodne i szybkie logowanie się, np. do systemu sprzedaży czy systemu Windows (zamiast wprowadzać hasła ręcznie). Czytnik kart może również pełnić rolę zarządzania systemem lojalnościowym, w celu odczytywania kart rabatowych klientów (niskie koszty druku kart magnetycznych).

Odczyt kodu z karty emulowany jest jako klawiatura, tzn. że ciąg znaków zapisanych na karcie odczytywany jest przez system tak jakbyśmy wpisali je z klawiatury komputera. O długości i rodzaju znaków zapisanych na karcie magnetycznej decyduje użytkownik. Karta może mieć zapisane do 3 ścieżek danych.

Różne technologie dotyku monitorów ELO

Produkty ELO z tej serii są dostępne w następujących technologiach dotyku:

 • IntelliTouch (ultradźwiękowa) - dedykowana do stanowisk sprzedaży, kiosków informacyjnych, obsługi maszyn i urządzeń, itp. Dedykowana do obsługi palcem przez personel/obsługę lub przez klientów/przypadkowe osoby. Nie jest zalecana do obsługi twardymi przedmiotami jak np. karta magnetyczna, długopis, itp. Nadaje się do stosowania tylko w suchych warunkach, kropla wody spływająca po ekranie wzbudza dotyk. Technologia nie jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wandalizm

 • AccuTouch (rezystywna) - dedykowana do pubów, barów, restauracji oraz wszędzie tam gdzie może być kontakt z wodą.
  Wilgotne ręce i krople wody na ekranie nie wpływają na działanie ekranu. Dedykowana do obsługi palcem przez personel/obsługę, nie zalecana do obsługi przypadkowymi przedmiotami jak długopis, karta magnetyczna ze względu na możliwość uszkodzenia warstwy polimeru. Technologia nie jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wandalizm

 • iTouch (ultradźwiękowa z możliwością obsługi 2 jednoczesnych punktów dotyku) - zasada działania i przeznaczenie podobnie jak IntelliTouch, z tą różnicą że wersja iTouch Plus pozwala na jednoczesną obsługę 2 punktów dotyku. Dedykowana do stanowisk sprzedaży, kiosków informacyjnych, obsługi maszyn i urządzeń, itp. Dedykowana do obsługi palcem przez personel/obsługę lub przez klientów/przypadkowe osoby. Nie jest zalecana do obsługi twardymi przedmiotami jak np. karta magnetyczna, długopis, itp. Nadaje się do stosowania tylko w suchych warunkach, kropla wody spływająca po ekranie wzbudza dotyk. Technologia nie jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wandalizm

 • Projected Capacitive (pojemnościowa) - najbardziej zaawansowana technologia dotykowa, konstrukcja wykonana z 2 warstw szkła, pomiędzy którymi umieszczono czujniki reagujące na zmianę pojemności elektrycznej. Dedykowana do obsługi przez personel/obsługę lub przez klientów/przypadkowe osoby, odporna na obsługę twardymi przedmiotami jak np. karta magnetyczna, długopis, itp. Technologia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wandalizm


Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie dostępne technologie dotyku stosowane w produktach firmy ELO, wraz z opisem i porównaniem ich zalet i wad, to kliknij tutaj...

Pliki do pobrania:

Akcesoria dodatkowe

Opinie o produkcie (0)

Co wybrać
 

Nie wiesz który produkt wybrać?

Skorzystaj z przygotowanego poradnika, w którym opisano najistotniejsze różnice między produktami oraz praktyczne wskazówki dla kupujących. Dowiesz się na co zwracać uwagę przy zakupie m.in. kasy fiskalnej, wagi sklepowej oraz innych produktów z naszej oferty.

zobacz więcej Poradnik kupującego

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl