Opinie o Nas

W dniach 21-30.06.2021 - otwarte do 18:00
W sobotę 26.06 czynne do 14:00

 • Od ręki dostępne ok. 10 modeli małych urządzeń ONLINE
 • Zakup i wdrożenie kasy w ok. 30-40 min
 • Profesjonalny serwis 7 dni w tygodniu
Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 77 457 75 99 lub NAPISZ DO NAS

 
Artykuły
Zobacz wszystkie artykuły...
Jak wyszukać paragony z NIP nabywcy?

Jak wyszukać paragony z NIP nabywcy na kasie fiskalnej?

Użytkownicy kas firmy NOVITUS oraz DATECS, którzy muszą raportować do JPK paragony z NIP nabywcy, stanowiące tzw. uproszczone faktury VAT mogą teraz skorzystać z bezpłatnego programu Novitus PMBrowser w wersji 1.6.6 oraz Datecs OKE 3.3.0

Produkt dnia
ACLAS KOS_ON - Kasa ONLINE
ACLAS KOS_ON - Kasa ONLINE
1 474,77 zł 1 199,00 zł
Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster
Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster
3 073,77 zł 2 091,00 zł 2 499,00 zł 1 700,00 zł
szt.
Zestaw: Kompletne stanowisko POS dla gastronomii
Zestaw: Kompletne stanowisko POS dla gastronomii
10 884,27 zł 9 225,00 zł 8 849,00 zł 7 500,00 zł
Mobilna drukarka fiskalna Elzab D10
Mobilna drukarka fiskalna Elzab D10
1 832,70 zł 1 490,00 zł
Zamek hotelowy/biurowy na kartę - e-LOCK H501
Zamek hotelowy/biurowy na kartę - e-LOCK H501
676,50 zł 613,77 zł 550,00 zł 499,00 zł
Zestaw POS SOGA XS - super oferta!!!
Zestaw POS SOGA XS - super oferta!!!
5 448,90 zł 4 430,00 zł
szt.
 Inteligentny zamek do drzwi na kartę / kod / odcisk palca - e-LOCK BT601
Inteligentny zamek do drzwi na kartę / kod / odcisk palca - e-LOCK BT601
1 709,70 zł 1 228,77 zł 1 390,00 zł 999,00 zł

Inteligentny zamek do drzwi na kartę / kod / odcisk palca - e-LOCK BT601

eLOCK BT601 - sposoby otwierania
 • promocja
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: tel. 77 4577-599
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 1 228,77 zł 1 709,70 zł 1228.77
Cena netto: 999,00 zł 1 390,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena średnia: 0
Producent: e-LOCK
Kod produktu: e-LOCK BT601

Opis

 
Największe zalety:
 • możliwość otwierania za pomocą karty / kodu / odcisku palca / smartfona / klucza mechanicznego
 • zasilanie bateryjne nie wymaga stosowania zewnętrznego okablowania w obiekcie
 • zamek online (w połączeniu z bramką eLOCK G2)
 • możliwość odczytu do 300 zdarzeń 
 • montaż nakładkowy jak zwykłej klamki
 • możliwość montażu do drzwi drewnianych oraz aluminiowych - szerokość zamka tylko 38 mm
 • uniwersalnośćpasuje do lewych i prawych drzwi
 • podświetlana klawiatura dotykowa
 • czytnik linii papilarnych (opcja)
 • długi czas działania na 1 komplecie baterii - ok. 1 roku
 • odporność na warunki atmosferyczne
Typowe zastosowanie:
 • domki jednorodzinne, mieszkania wolnostojące lub w blokach
 • biura, magazyny, pomieszczenia gospodarcze, pokoje nauczycielskie w szkołach
 • pomieszczenia w których chcemy kontrolować wejścia do pomieszczenia
 • możliwość stosowania w obiektach hotelowych - przy wykorzystaniu darmowej aplikacji TTHotel
Zobacz również:
 • Czytniki kodów
 • Poradnik zakupow
 • Kasy fiskalne
 • Drukarki fiskalne
 • Drukarki bonowe
 • Usługi
 • Zamki na kartę
 • Przepisy fiskalne

Jak złożyć zamówienie?

Kierunek otwarcia
Należy określić sposób otwarcia drzwi (A/C lub B/D) zgodnie z rysunkiem. Pamiętaj... kupujesz zamek a nie drzwi, więc patrz zawsze na drzwi od strony wejścia do pomieszczenia   

Odcisk palca
Wybierz jakiego sposobu dostępu potrzebujesz. Wystarczy Ci dostęp za pomocą kodu / karty / smartfona, czy chcesz mieć dodatkowo możliwość otwierania odciskiem palca

Inteligentna klamka na karty / kod / odcisk palca / smartfon

Klamka e-LOCK BT601 to inteligentny autonomiczny zamek nakładkowy, umożliwiający otwieranie drzwi na 4 różne sposoby + klucz mechaniczny, tj. przy użyciu karty zbliżeniowej, kodu wpisywanego na klawiaturze zamka, odcisku palca użytkownika lub aplikacji na telefon (Android, iOS). Współpracuje z dowolną kartą, opaską lub breloczkiem działającym w standardzie Mifare 13,56 MHz. Zamek e-LOCK BT601 montujemy w miejsce obecnej klamki w drzwiach. Klamka działa w trybie OFF-LINE tzn. bez zewnętrznego okablowania i zasilana jest z 4 baterii typu AAA (LR03 - tzw. "małe paluszki"), które pozwalają średnio na ponad 1 rok pracy (zależnie od intensywności użytkowania).

 

Tryb pracy - hotelowy lub biurowy

Klamka eLOCK BT601 może działać w kilku różnych trybach pracy. Sam decydujesz jak chcesz używać zamka:

 • tryb autonomiczny - możesz kupić od 1 do nieograniczonej ilości zamków i zarządzać nim z poziomu darmowej aplikacji TTLock. Każdy zamek możesz otwierać za pomocą kodu, karty lub smartfona.
 • tryb hotelowy - zamkami możesz zarządzać z poziomu darmowego oprogramowania TTHotel. Kart / kody / klucze na smartfona wydajesz wówczas z poziomu recepcji hotelowej, wszystko z programu TTHotel. Goście i personel mogą otwierać zamki za pomocą kart, kodów lub smarfonów.
 • tryb biurowy - zamkami możesz zarządzać z poziomu darowej aplikacji TTLock lub przez darmową stronę TTRenting. Do każdego zamka możesz przypisać max. 200 kart (użytkowników), 200 kodów (wpisywanych z palca) oraz nieograniczoną ilość smartfonów (otwieranie przez telefon).
 • tryb online / zamek online - w połączeniu z bramką komunikacyjną eLOCK G2 BT/WiFi zamki zyskują pełną funkcjonalność zamków online, tzn. możesz zdalnie odczytywać historię zdarzeń przez kogo i kiedy zamek był otwierany, blokować wydane kody/karty, przedłużać lub skracać czas pobytu, itp. Bramka eLOCK G2 do nabycia oddzielnie - patrz akcesoria dodatkowe 

Zasada działania

Wszystkim zamkami w obiekcie (e-LOCK BT601, BT301 v2, BT101) zarządzasz z poziomu telefonu/tableta/komputera poprzez darmową aplikację TTLock / TTHotel lub przez stronę www.ttrenting.com. Aplikacja TTLock działa w ponad 20 językach w tym języku polskim. Wybór należy do Ciebie przez co będziesz obsługiwać swoje zamki. Obsługa/zarządzanie zamkami jest całkowicie bezpłatne, nie jest pobierana żadna prowizja.

Wybierz w jaki sposób klient ma otwierać zamek i wygeneruj mu odpowiedni sposób. Można klientowi nadać 1 lub kilka sposobów otwierania zamka:

 • otwieranie za pomocą kodu - wygeneruj np. na telefonie kod i wyślij do klienta. Zamek nie musi być połączony z Twoim telefonem i może znajdować się na drugim końcu świata. Aplikacja TTLock wygeneruje 6-8 znakowy kod w którym zostaną zaszyfrowane informacje o dacie meldunku, wymeldowania oraz nr zamka do którego mamy dostęp. Klient wpisuje kod na klawiaturze zamka, a ten deszyfruje go sprawdzając czy uprawnia on do wejścia.
  Możliwość wystawienia jednocześnie 150 kodów
 • otwieranie za pomocą elektronicznego klucza (smartfonem) - wygeneruj elektroniczny klucz j.w. i wyślij do klienta. Klient musi posiadać bezpłatną aplikację TTLock lub TTHotel, dzięki temu będzie mógł otwierać zamek za pomocą swojego smarfona. Elektroniczny klucz jest ważny tylko na czas meldunku który ustawiłeś/aś i zniknie automatycznie z telefonu klienta po dacie wymeldowania.
  Możliwość wystawienia nieograniczonej ilości elektronicznych kluczy (dostęp przez smartfon)
 • otwieranie za pomocą karty - wygeneruj dostęp za pomocą karty i przekaż ją klientowi. Kartę możesz wygenerować na kilka sposobów, m.in. podchodząc do zamka, odczytując jej nr i nadając jej uprawnienia tj. datę zameldowana/wymeldowania, podając nr karty przy obsłudze przez www (wymagana bramka eLOCK G2), lub programując kartę zdalnie z poziomu recepcji hotelowej. W tym ostatnim przypadku będziesz potrzebować czytnik kart zbliżeniowych do TTHotel
  Możliwość wystawienia jednocześnie 200 kart
 • otwieranie odciskiem palca - ta funkcja jest dostępna jako opcja, tylko dla zamków z czytnikiem odcisków palca. Dostęp za pomocą odcisku palca generujesz w analogiczny sposób jak kod. Możesz nadać dostęp stały lub czasowy od dnia:godz:min do dnia:godz:min
  Możliwość zaprogramowania 200 odcisków palca
 • system antypaniczny / wyjście z pomieszczenia  - ze względów bezpieczeństwa wyjście jest zawsze możliwe przez naciśnięcie klamki. Do wyjścia z pomieszczenia nie musimy używać kodów, kart, itp. i działa nawet jak rozładują się baterie.

Tryb stale otwarty

Zamek umożliwia ustawienie trybu czasowo otwartego, np. sekretariat szkoły ma być domyślnie otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, tzn. że w tych godzinach zamek będzie się zachowywał jak zwykła klamka. Wejście i wyjście będzie możliwe bez żadnej kontroli. 
Ze względów bezpieczeństwa (np. pracownik spóźni się od pracy) otwarcie wymaga użycia kodu, karty lub odcisku palca, ale do godz. 16:00 zamek zamek zostanie otwarty (działa jak zwykła klamka). Po godz. 16:00 zamek automatycznie zablokuje się i dostęp będzie wymagał karty, kodu, smartfona, odcisku palca lub klucza.

Awaryjne otwieranie

Zamek możesz otworzyć awaryjnie swoim kodem, smartfonem, kartą, odciskiem palca lub tradycyjnym kluczem mechanicznym.

Historia zdarzeń

Jako administrator zamków, masz stały dostęp do historii zdarzeń, przez kogo i kiedy zamek był otwierany. Rejestr obejmuje zarówno użycie kart, kodów, smartfona, odcisku palca, itp. Zamek zapamiętuje 300 ostatnich zdarzeń. Przy wykorzystaniu bramek eLOCK WiFi G2 podgląd zdarzeń jest możliwy nawet zdalnie przez sieć Internet.

Ukryty kodDotykowa podświetlana klawiatura

W celu oszczędzania energii, klawiatura zamka jest standardowo wyłączona. Aby ją wzbudzić należy dotknąć górnej powierzchni zamka, co powoduje podświetlenie i aktywację klawiatury. Wystarczy wprowadzić kod i zatwierdzić przyciskiem #.

Dla bezpieczeństwa wpisywanego kodu, możemy go ukryć pomiędzy wpisywanymi cyframi na klawiaturze. Możemy dodać dowolny ciąg cyfr przed i po kodzie. Dzięki temu postronna osoba nie jest w stanie zapamiętać naszego kodu. Przykład: kod do klamki to 13562, otwierając zamek wpisujemy 2641356259. Zamek otworzy się jeżeli w ciągu wpisywanych znaków został wpisany zdefiniowany przez nas kod, w tym przypadku 13562.

Wysoka jakość wykonana, bezpieczeństwo, uniwersalność

Zamek inteligentny e-LOCK BT601, to produkt klasy premium, wykonany z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Zamek dostępny w 2 wariantach, tj. srebrny stal nierdzewna szczotkowana lub czarny pół mat, w połączeniu z tworzywem sztucznym w miejscu dotykowej klawiatury z podświetleniem.  Dodatkowo drzwi mogą być chronione standardową wkładką na klucz (na wyposażeniu zamka, ale można też użyć wkładkę którą już Państwo posiadacie). 

Dzięki wąskiemu profilowi zaledwie 38mm szerokości, zamek można montować w drzwiach drewnianych, a nawet aluminiowych z przeszkleniem. Kierunek klamki można łatwo zamienić za pomocą 1 śruby.

Zamek/klamka spełnia normę IP55 tzn. że jest odporny na warunki atmosferyczne. itp. Przy użytku zewnętrznym, np. wejście do budynku, zalecane żeby nad wejściem był daszek ochronny.

Wymiary i montaż

Zamek wpuszczany eLOCK 72mmCo dostaję w zestawie i jak zamontować zamek?

W zestawie e-LOCK BT601 dostajesz:

 • Klamkę / szyld zewnętrzny z czytnikiem kart i klawiaturą
 • Klamkę / szyld wewnętrzny z pojemnikiem na baterie
 • Zamek wpuszczany e-LOCK w rozstawie 72mm (zdjęcie obok)
 • Wkładkę na klucz (do wyboru: 50/50mm lub 60/60mm) + 3 klucze awaryjnego otwierania
 • 3 breloczki zbliżeniowe do otwierania drzwi
 • Śruby i trzpień montażowy
 • Instrukcja w języku polskim

Zamek eLOCK BT601, niezależnie od koloru zamka, możesz go zamontować na 2 sposoby:

 1. Na standardowych drzwiach drewnianych lub aluminiowych, wykonując tylko 2 otwory (zobacz film, czarny zamek po prawej). Prosty montaż (patrz schemat otworowania na dole opisu), możliwy niemal na każdych drzwiach.
  UWAGA!!! Drzwi zamknięte za pomocą klucza mechanicznego, można otworzyć tylko za pomocą klucza.

 2. Montaż z wykorzystaniem zamka wpuszczanego e-LOCK w zestawie - zdjęcie obok (zobacz film, srebrny zamek po lewej). Montaż wymaga poszerzenia otworu w drzwiach.
  UWAGA!!! Stosując zamek wpuszczany e-LOCK możesz otworzyć drzwi zamknięte na klucz, za pomocą karty, kodu lub smartfona (zobacz film powyżej)

Baterie nie stanowią wyposażenia zamka, można je dokupić jako opcję.
Zalecamy stosowanie tylko nowych baterii alkaicznych wysokiej klasy, o dużym prądzie aktywacji, np. Duracell. 

Zasada działania zamka

 1. Wejście do pomieszczenia - klamka od strony wejścia do pomieszczenia jest standardowo zablokowana, tzn. wejście jest możliwe tylko dla osób posiadających kartę uprawniającą do wejścia, kod, odcisk palca lub elektroniczny klucz w aplikacji na telefon. Przyłożenie odpowiedniej karty zbliżeniowej (wpisanie kodu lub przyłożenie palca) powoduje zwolnienie klamki na ok. 5-7 sekund i pozwala na wejście do środka. Po ok. 5-7 sekundach następuje automatyczne zablokowanie zamka i klamka przechodzi ponownie w tryb zablokowany.
 2. Wyjście z pomieszczenia - od strony wewnętrznej tj. w pomieszczeniu do którego klamka jest zamontowana, ze względów bezpieczeństwa klamka jest zawsze aktywna (nawet przy rozładowanych bateriach) i jej naciśnięcie pozwala na natychmiastowe opuszczenie pomieszczenia, bez potrzeby używania karty.
 3. Tryb stale otwarty (wyłączenie potrzeby używania kart) - to funkcja umożliwiająca przełączenie klamki, tak żeby zachowywała się jak zwykła klamka w drzwiach. Wejście i wyjście z pomieszczenia nie będzie wymagało żadnych kart, kodów ani odcisków palca. Zalecane np. w sekretariacie w godzinach ogólnie dostępnych dla klientów. 
 4. Dodawanie / usuwanie użytkowników - zamkiem zarządzamy z poziomu darmowej aplikacji TTLock lub TTHotel (Android, iOS) lub poprzez stronę ttrenting.com
 5. Odczyt zdarzeń z zamka - historię otwarć można odczytać z poziomu aplikacji TTLock / TTHotel do zarządzania zamkiem, lub przez stronę www przy wykorzystaniu bramki WiFi e-LOCK G2.

Zamki biurowe zamiast kluczy

Do najważniejszych zalet stosowania zamków biurowych zamiast tradycyjnych kluczy należą:

 • możliwość stosowania kart, breloczków do kluczy lub opasek na rękę jako elektronicznego klucza - otwarcie drzwi następuje po przyłożeniu ich do zamka
 • pracownik posługuje się jedną kartą w całym obiekcie, a dana karta może mieć różne uprawnienia:
  • dostęp do dowolnie zaprogramowanych pomieszczeń, np. wejście do budynku, dostęp do biura, wejście do magazynu, brak dostępu do gabinetu szefa, itp.
  • współpraca z kontrolerami dostępu sterującymi drzwiami poprzez np. elektrozaczep lub elektrozworę
  • współpraca z włącznikami prądu w pomieszczeniach - umieszczenie karty w takim włączniku powoduje włączenie prądu w pomieszczeniu, jej zabranie powoduje automatyczne wyłączenie prądu po ok. 30 sek.
 • w przypadku zgubienia karty można ją zablokować - za pomocą ręcznego programatora możemy blokować dowolne karty. Jeżeli nie posiadamy ręcznego programatora to możemy zresetować zamek ręcznie i skasować wszystkie przypisane do niego karty, a następnie zaprogramować go ponownie przez dodanie tych które chcemy żeby miały dostęp do zamka.
 • jedno programowanie, stały dostęp - wystarczy raz przypisać kartę do dowolnej ilości zamków w obiekcie (tych do których ma ona mieć dostęp), a karta będzie działać bezterminowo (do czasu jej skasowania z zamka przez administratora)
 • karta pozwala na dostęp do uprawnionych stref np. personel sprzątający ma dostęp do pomieszczeń biura, zaplecza, itp. ale nie ma dostępu do magazynu, itp.
 • pełna kontrola zdarzeń na obiekcie, historia otwieranych zamków, itd., możliwość odczytania kilkuset ostatnich zdarzeń – ostatnio użytych kart, kodów, itp. do otworzenia zamka, z zapamiętaną datą i godziną. Pozwala np. sprawdzić o której godzinie pokój był otwierany i przez kogo
 • nie wymaga prowadzenia żadnych instalacji elektrycznych, zamki/klamki są zasilane z baterii (kpl. 4 baterii AAA wystarcza na ok. 1 rok pracy). W przypadku słabego napięcia zamek informuje o konieczności wymiany baterii na ok. 2 tyg. przed ich rozładowaniem oraz jest to widoczne w aplikacji na telefonie
 • możliwość awaryjnego otwarcia kluczem - jeżeli zastosowano wkładkę na klucz, to drzwi można otworzyć za pomocą klucza, cofając klucz w wkładce do końca
 • możliwość zamontowania na większości typowych drzwi drewnianych, drewnopodobnych, z tworzywa PCV, aluminium, itp. - zamek można zamontować w dowolnych drzwiach w których obecnie jest dowolna kaseta zamka. Należy tylko sprawdzić rozstaw zamka np. 72mm, 90mm lub 92mm. Jeżeli otwory po starej klamce są szersze niż szyld zamka to można zastosować podkładkę maskującą pod zamek - patrz akcesoria dodatkowe 

Dane techniczne

Rodzaj stosowanych kart karty zbliżeniowe
Wygląd zamka styl klasyczny
Standard kart MIFARE 13,56 MHz
Inne sposoby otwierania karta / kod / smartfon / odcisk palca / klucz mechaniczny
Obszar zastosowań wew. lub na zew. obiektu
Możliwość otwarcia kluczem mechanicznym tak
Odległość odczytu karty ok. 2 cm
Szybkość odczytu <1 sek
Pamięć zdarzeń 300
Zasilanie 4x laberia LR03 (AAA)
Temperatura pracy od 5°C do 45°C
Wymiary 280 x 38 mm
Materiał wykonania stal nierdzewna + tworzywo sztuczne (czytnik kart)
Waga 2,5 kg
Gwarancja 24 m-ce (z możliwością rozszerzenia do 5 lat)

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Akcesoria dodatkowe

Opinie o produkcie (0)

Co wybrać
 

Nie wiesz który produkt wybrać?

Skorzystaj z przygotowanego poradnika, w którym opisano najistotniejsze różnice między produktami oraz praktyczne wskazówki dla kupujących. Dowiesz się na co zwracać uwagę przy zakupie m.in. kasy fiskalnej, wagi sklepowej oraz innych produktów z naszej oferty.

zobacz więcej Poradnik kupującego

 

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl