Opinie o Nas
Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 77 4577 599

Artykuły
Zobacz wszystkie artykuły...
Nowa matryca stawek VAT

Od 1 sierpnia 2019r, obowiązuje nowa matryca stawek VAT. Zmiana dotyczy wszystkich urządzeń fiskalnych, bez względu na to czy jesteś tzw. "VAT-owcem" czy zwolniony z VAT. Jeżeli nie zmieniłeś jeszcze stawek VAT na swoim urządzeniu to obowiązkowo przeczytaj ten artykuł. 

Kasa fiskalna za 300 zł?

Ceny kas fiskalnych wahają się średnio od ok. 700 - 3000 zł netto, a drukarek fiskalnych od ok. 1500 - 3500 zł netto. Czy to jest całkowity i realny koszt zakupu? A może da się kupić kasę fiskalną za 300 zł? Sprawdź jaki jest realny koszt zakupu kasy fiskalnej...

Nowości
POSNET Thermal XL2
POSNET Thermal XL2
3 442,77 zł 2 799,00 zł
Drukarka fiskalna POSNET Thermal HD ONLINE
Drukarka fiskalna POSNET Thermal HD ONLINE
3 688,77 zł 2 999,00 zł
Drukarka fiskalna POSNET Temo ONLINE
Drukarka fiskalna POSNET Temo ONLINE
2 827,77 zł 2 299,00 zł
szt.
Drukarka fiskalna POSNET Trio ONLINE
Drukarka fiskalna POSNET Trio ONLINE
2 950,77 zł 2 399,00 zł
szt.

TX-9560EZ / LCK Transmiter dla pagerów

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: ok. 2-3 dni
Cena brutto: 1 094,70 zł 1094.70
Cena netto: 890,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena średnia: 5
Producent: LRS
Kod produktu: TX-9560EZ / LCK

Opis

Największe zalety:
 • Łączność bezprzewodowa 434 MHz
 • Częstotliwość UHF (znacznie skuteczniejsza niż WiFi)
 • Zasięg do 400m
 • Przywołanie pagera jednym przyciskiem
 • Możliwość przywołania wszystkich pagerów jednocześnie - jednym przyciskiem
 • urządzenie mobilne wyposażone w akumulator
Typowe zastosowanie:
 • restauracje, kawiarnie, lodziarnie, puby, kręgielnie, hotele
 • lokale gastronomiczne i punkty w których zachodzi konieczność komunikacji bezprzewodowej np. między pracownikami
 • służba zdrowia - np. przywoływanie lekarzy
 • hale produkcyjne - np. przywołanie operatora maszyny
Zobacz również:
 • Czytniki kodów
 • Poradnik zakupow
 • Kasy fiskalne
 • Drukarki fiskalne
 • Drukarki bonowe
 • Usługi
 • Zamki na kartę
 • Przepisy fiskalne

T9560 LCK to przenośny transmiter do przywoływania pagerów, wyposażony w wbudowany akumulator. Urządzenie idealnie nadaje się np. do obsługi imprez cateringowych w terenie. System umożliwia błyskawiczne przywołanie do 20 osób wyposażonych w przenośne pagery. Duży zasięg działania oraz możliwość zastosowania mocniejszej anteny lub reapitera sygnału gwarantują bezproblemową komunikację do 400m w terenie otwartym.
Transmiter T9560EZ sprzedawany jest w komplecie z zasilaczem.

Jest to system, do szybkiej i skutecznej komunikacji między kuchnią a kelnerem. Działanie urządzenia polega na przywołaniu kelnera w momencie gdy zamówione przez niego danie jest już gotowe w kuchni. Kucharz lub pracownik "wydawki" na kuchni, w momencie przygotowania potrawy, naciska na panelu przycisk odpowiadający numerowi kelnera który złożył zamówienie, tym samym wysyłając do niego sygnał na pager. Kelner momentalnie zostaje poinformowany że w kuchni czeka na niego jedno z zamówień dla jego klientów. Urządzenie może być wykorzystywane do różnych zastosowań, np. do przywoływania lekarzy w klinice leczniczej, przywoływanie operatora maszyny w hali produkcyjnej, itp.

Pager kelnerski 4 diodowy - bez wyświetlaczaLong Range System, Inc. (LRS) to amerykański lider rynku innowacyjnych rozwiązań bezprzewodowych. Firma od 1993r. jest producentem bardzo znanych rozwiązań, głównie dla branży gastronomicznej. Od momentu powstania do dnia dzisiejszego uzyskała wiele patentów związanych z technologiami bezprzewodowymi i identyfikacji (RFID). LRS cały czas dąży do udoskonalania i tworzenia nowych rozwiązań, spełniających oczekiwania klientów.

Rozwiązanie to pozwala przyśpieszyć obsługę klienta, szczególnie jak mamy do czynienia z lokalami wyposażonymi w dużą salę obsługi bądź rozległy ogródek wokół obiektu.
Od teraz klient nie będzie musiał jeść zimnej potrawy, ponieważ kelner za późno ją przyniósł z kuchni, natomiast kelner nie będzie musiał co chwile zaglądać na kuchnię i pytać czy jego zamówienia są już gotowe.

Urządzenie działa w częstotliwości UHF co pozwala mu na pracę nawet w pomieszczeniach w których ze względu na zakłócenia elektrostatyczne i elektromagnetyczne nie działa tradycyjna technologia WiFi.

LRS pozwoli Ci na przyśpieszenie obsługi klientów, przez co będziesz mógł ich obsłużyć więcej w krótszym czasie, co niewątpliwie przełoży się na zwiększenie przychodów.
Jeżeli widzisz związek między powolną obsługą, długim oczekiwaniem i niezadowoleniem gości, a brakiem zysków, to koniecznie zapoznaj się z rewolucyjnymi możliwościami bezprzewodowych systemów przywoławczych. Produkty LRS pomagają porządkować i uprościć zarządzanie obsługą gości i pracą kelnerów. Pomogą Ci zwiększyć rotację stolików, zwiększą średnią wartość rachunku i większą wydajność pracy kelnerów.

Bezprzewodowe systemy przywoławcze LRS powinny być wykorzystywane wszędzie tam gdzie najważniejsza jest efektywna praca restauracji i najwyższa jakość obsługi gości. Systemy LRS mogą integrować się z oprogramowaniem do zarządzania restauracjami.

Schemat działania pagerów na przykładzie lokalu gastronomicznego:

Schemat działania pagerów na przykładzie lokalu gastronomicznego

Przykładowy zestaw powinien składać się z:

 • Minimum jednego transmitera (panela przywoławczego): T9101 lub T9601 lub T9550 lub Butler II lub Butler XP
 • Minimum jednego pagera przywoławczego lub alfanumerycznego 1-dno lub 4-liniowego
 • W przypadku stosowania pagerów kelnerskich lub alfanumerycznych 1-dnioliniowych - ładowarki do 5-pagerów
 • Zasilacza do ładowarki pagerów (taki sam jak do transmitera)
 • W modelu T9101 można opcjonalnie zastosować panel kasujący dla kelnerów


UWAGA!!!

Pagery kelnerskie oraz pagery alfanumeryczne 1-liniowe mają wbudowany na stałe akumulator. Ładuje się je w ładowarce na 5 pagerów. Ładowarka wymaga osobnego zasilacza, który należy zamówić oddzielnie.
Pagery alfanumeryczne 4-liniowe zasilane są baterią AAA i nie są ładowane w ładowarce.

Urządzenie działa w częstotliwości 434 MHz, tzn. że będzie współpracował tylko z pagerami, nadajnikami i innym osprzętem o takiej samej częstotliwości!!! Jeżeli posiadacie Państwo już jakiś sprzęt firmy LRS, to na każdym osprzęcie powinna być naklejka w jakiej częstotliwości działa. Osprzęt dodatkowy należy wówczas obowiązkowo dokupować w tej samej częstotliwości.

Dane techniczne

Rodzaj łączności bezprzewodowa UHF
Zasięg działania do 400m
Częstotliwość pracy 434 MHz
Max. liczba pagerów 20
Podtrzymanie bateryjne tak
Sposób zasilania 230V + wbudowany akumulator
Wymagany zasilacz tak
Gwarancja 12 m-cy

Akcesoria dodatkowe

Opinie o produkcie (0)

Co wybrać
 

Nie wiesz który produkt wybrać?

Skorzystaj z przygotowanego poradnika, w którym opisano najistotniejsze różnice między produktami oraz praktyczne wskazówki dla kupujących. Dowiesz się na co zwracać uwagę przy zakupie m.in. kasy fiskalnej, wagi sklepowej oraz innych produktów z naszej oferty.

zobacz więcej Poradnik kupującego

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl