Opinie o Nas
 

Szanowni Klienci,

W związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju, firma SEGAL pracuje stacjonarnie w składzie ograniczonym do minimum. Pozostałe osoby pracują zdalnie, przez co kontakt może być utrudniony, a realizacja zamówień wydłużona.
Za utrudnienia przepraszamy, SEGAL

Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 77 457 75 99 lub NAPISZ DO NAS

Artykuły
Zobacz wszystkie artykuły...
Jak wyszukać paragony z NIP nabywcy?

Jak wyszukać paragony z NIP nabywcy na kasie fiskalnej?

Użytkownicy kas firmy NOVITUS oraz DATECS, którzy muszą raportować do JPK paragony z NIP nabywcy, stanowiące tzw. uproszczone faktury VAT mogą teraz skorzystać z bezpłatnego programu Novitus PMBrowser w wersji 1.6.6 oraz Datecs OKE 3.3.0

NIP nabywcy na paragonie

1 września 2019r weszła w życie nowelizacja ustawy o podatku VAT oraz kilku innych ustaw. Ustawa obowiązuje od 1 stycznia 2020r i mówi, że sprzedawca będzie mógł wystawić fakturę do paragonu, tylko dla paragonów z wydrukowanym NIP-em nabywcy. 

Nowości
Zamek hotelowy - Be-Tech SHADOW II
Zamek hotelowy - Be-Tech SHADOW II
527,67 zł 429,00 zł

Zamek na kartę i kod do apartamentów e-LOCK HD520L

Dostępność: wycofany z oferty
Cena brutto: 1 463,70 zł 1463.70
Cena netto: 1 190,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena średnia: 4.67
Producent: e-LOCK
Kod produktu: Zamek do apartamentów HD520L

Opis

Największe zalety:
 • dedykowany do apartamentów oraz mieszkań pod wynajem krótko lub długoterminowy
 • możliwość otwierania kartą zbliżeniową oraz kodem (8 znaków)
 • możliwość wystawiania karty lub kodu na czas pobytu gościa
 • zasilanie bateryjne nie wymaga stosowania zewnętrznego okablowania w obiekcie
 • montaż nakładkowy jak zwykłej klamki
 • współpracuje z dowolną wkładką na klucz
 • długi czas działania na 1 komplecie baterii - ok. 30.000 otwarć, tj. średnio ok. 1-2 lata
 • możliwość zamontowania na drzwiach drewnianych lub drewnopodobnych oraz metalowych
 • zapamiętuje 500 ostatnich zdarzeń, przez kogo i kiedy był otwierany
 • działa w "systemie jednego klucza"
Typowe zastosowanie:
 • apartamenty i mieszkania na wynajem
 • pomieszczenia podlegające kontroli dostępu, tylko dla uprawnionego personelu, z rejestracją zdarzeń
 • nie zalecany do pojedynczych obiektów - zamek wymaga komputera i programatora do programowania kart na czas pobytu. Do pojedynczego zastosowania bez użycia komputera polecamy model e-LOCK HD620
Zobacz również:
 • Czytniki kodów
 • Poradnik zakupow
 • Kasy fiskalne
 • Drukarki fiskalne
 • Drukarki bonowe
 • Usługi
 • Zamki na kartę
 • Przepisy fiskalne

Zamek dostępny tylko na zamówienie, minimalna ilość zamówienia 50 szt.  

 

Zobacz również

Zamek na kartę i/lub kod - do apartamentów i mieszkań na wynajem

e-LOCK HD520L to elektroniczny zasilany bateryjnie zamek, z wbudowanym zegarem czasu rzeczywistego, umożliwiający czasowy dostęp do pomieszczenia na 4 sposoby, za pomocą:

 • karty zbliżeniowej lub breloczka w standardzie Mifare 13,56 MHz - klient ma dostęp do pomieszczenia lub kilku pomieszczeń za pomocą 1 karty lub breloczka zbliżeniowego, tylko do określonej daty i godziny
 • 8 znakowego kod dostępu (cyfry 0-9 oraz #*) - możliwość wygenerowania czasowego kodu dostępu (od/do dnia i godziny) i wysłania do klienta np. za pomocą SMSa (kod przypisywany jest do zamka za pomocą karty)
 • 8 znakowego kod dostępu (cyfry 0-9 oraz #*) - możliwość wygenerowania czasowego kodu dostępu (od/do dnia) i wysłania do klienta np. za pomocą SMSa
 • klucza mechanicznego - zamknięcie drzwi na klucz, uniemożliwia dostęp za pomocą w/w elementów, np. zamknięcie apartamentu kluczem przy wyjściu do pracy lub dłuższy wyjazd. Możliwość stosowania dowolnej wkładki na klucz, patentowej lub zwykłej.

Zaprogramowana karta lub wygenerowany kod dostępu, są ważne tylko w określonym przez nas przedziale czasowym, np. od dnia X do dnia Y. Funkcja bardzo wygodna np. przy wynajmie krótko i długoterminowym, gdzie gość może korzystać z pomieszczenia w określonym terminie.

Wbudowana klawiatura dotykowa umożliwia dostęp do pomieszczania po wpisaniu 8 znakowego kodu dostępu składającego się z kombinacji cyfr 0-9 oraz znaków "#" i "*". Dzięki takiemu rozwiązaniu, po otrzymaniu płatności przez klienta, mamy możliwość np. wygenerowania czasowego kodu dostępu do apartamentu X w Gdańsku i wysłania go do klienta np. SMSem lub e-mailem, bez konieczności podchodzenia do zamka i fizycznego spotykania się z klientem.

UWAGA!!!
Kody należy generować w dniu przyjazdu gościa hotelowego. 

Więcej informacji o tym zamku (i innych np. tylko na karty) na naszej innej stronie  http://zamek-szyfrowy.pl

Ok. 1-2 lat pracy na bateriach

Zamek do pracy wymaga jedynie 3 baterii typu AAA (LR03 - tzw. "małe paluszki"), które pozwalają średnio na ok. 1-2 lata pracy (deklarowane przez producenta 30.000 otwarć). Nie potrzebujesz żadnego okablowania, ani innych źródeł zasilania.

Pełna kontrola uprawnień i zdarzeń systemowych

Możliwość generowania kart/kodów o różnych stopniach uprawnień. Np. gość ma dostęp tylko do apartamentu X oraz drzwi głównych do budynku w okresie meldunku. 

Istnieje możliwość wygenerowania karty wprowadzającej zamek w tzw. tryb konferencyjny. Oznacza to że zamek przechodzi w tryb stale otwarty, tzn. zachowuje się jak zwykła klamka. Wejścia/wyjścia są możliwe bez użycia kart, do czasu ponownego użycia karty konferencyjnej.

Zamek zapamiętuje 500 ostatnich zdarzeń, tzn. przez kogo i o której godzinie był otwierany. Odczyt zdarzeń jest możliwy tylko za pomocą ręcznego programatora zamków (dostarczany w zestawie z oprogramowaniem do zamków).

Odporny na warunki atmosferyczne

Zamek można stosować w niemal każdych drzwiach drewnianych, drewnopodobnych, z PCV lub metalowych, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Elektronika zamka zabezpieczona przystosowana jest do pracy w warunkach zewnętrznych w temp. od -10ºC do +50ºC. Zamek posiada klasę szczelności IP51 (szyld zewnętrzny) oraz IP43 (szyld wewnętrzny), tzn. że nie może być narażony na bezpośrednie działanie wody, np. deszcz/śnieg.

Uniwersalność - lewy/prawy

Wszystkie zamki e-LOCK są uniwersalne tzn. pasują zarówno do prawych jak i lewych drzwi. Klamkę przed montażem można przełożyć z lewej na prawą i odwrotnie, bez użycia narzędzi. Wystarczy zwolnić metalowe zabezpieczenie i przekręcić klamkę w pożądaną stronę np. na lewo lub prawo, a następnie ponownie je zabezpieczyć.

Łatwość montażu

Zamek przystosowany jest do montażu na istniejących drzwiach drewnianych/drewnopodobnych lub metalowych. Wykorzystuje istniejącą kasetę w drzwiach oraz wkładkę na klucz. Montaż sprowadza się do wykonania 2 otworów do skręcenia zamka śrubami + 1 otworu na kabel.

Wysoka jakość wykonania i bezpieczeństwo

Zamek e-LOCK wykonany jest z wysokiej jakości metalu (nierdzewna stal szczotkowana) i może być używany w połączeniu z dowolną typową wkładką na klucz w standardzie DIN (mogą to być wkładki patentowe lub zwykłe), dzięki czemu można go stosować nawet w pomieszczeniach gdzie zależy nam na najwyższym standardzie bezpieczeństwa np. apartamentach, mieszkaniach, domach pod wynajem, itp.

Śruby montażowe dostępne są tylko od środka pomieszczenia, co daje bezpieczeństwo przed próbą jego demontażu od strony zewnętrznej np. przy próbie włamania (od strony zewnętrznej nie ma możliwości zdemontowania zamka z drzwi). Materiały użyte do produkcji zamka (stal nierdzewna) skutecznie zabezpieczają drzwi przed próbą włamania.

Zasada działania zamka

 1. Wejście do pomieszczenia - zamek od strony wejścia do pomieszczenia jest standardowo zablokowany, tzn. "klamka jest miękka - naciśnięcie klamki nie powoduje otwarcia drzwi" i nie ma możliwości otwarcia drzwi do czasu przyłożenia karty zbliżeniowej uprawniającej do wejścia i/lub wpisania kodu (zależnie od ustawień). Przyłożenie odpowiedniej karty zbliżeniowej lub wpisanie kodu, powoduje zwolnienie klamki na ok. 5-7 sekund i pozwala na wejście do środka. Po ok. 5-7 sekundach następuje automatyczne zablokowanie zamka i klamka przechodzi ponownie w tryb zablokowany "klamka robi się miękka" i nie da się otworzyć drzwi (do czasu ponownego użycia karty). Zamek steruje jedynie "języczkiem od klamki" pozwalając na wejście do pomieszczenia po przyłożeniu karty.
  UWAGA!!!!
  Zamek może współpracować z dowolną wkładką zwykłą lub patentową na klucz w standardzie europejskim. Zamek e-LOCK nie steruje w żaden sposób wkładką na klucz. Drzwi zamknięte kluczem można otworzyć tyko za pomocą mechanicznego klucza. Zamknięcie drzwi kluczem daje 100% bezpieczeństwo przed otwarciem.
 2. Wyjście z pomieszczenia - od strony wewnętrznej tj. w pomieszczeniu do którego zamek jest zamontowany, ze względów bezpieczeństwa klamka jest zawsze aktywna (nawet przy rozładowanych bateriach) i jej naciśnięcie pozwala na natychmiastowe opuszczenie pomieszczenia, bez potrzeby używania karty.
  UWAGA!!!
  Jeżeli drzwi zostały zamknięte mechanicznym kluczem, to ich otwarcie jest możliwe tylko kluczem.
 3. Karta konferencyjna - istnieje możliwość zaprogramowania karty, która otwiera drzwi i zostawia je stale otwarte, tzn. zamek zachowuje się jak zwykła klamka i pozwala na swobodne wchodzenie i wychodzenie bez użycia kart (tzw. tryb konferencyjny). Ponownie przyłożenie "karty konferencyjnej" do zamka wyprowadza go ze stanu stale otwartego, tzn. że od tego momentu żeby wejść do pomieszczenia trzeba będzie ponownie używać kart zbliżeniowych uprawniających do wejścia do tego pomieszczenia.
 4. Dodawanie/usuwanie kart uprawniających do wejścia - zamek do obsługi wymaga oprogramowania (do nabycia oddzielnie), za pomocą którego jest możliwe dodawanie i usuwanie kart oraz generowanie kodów szyfrowych uprawniających do wejścia. Oprogramowanie wymaga komputera klasy PC z systemem Windows.
 5. Odczyt zdarzeń z zamka + większe możliwości programowania - zamek zapamiętuje zawsze 500 ostatnich zdarzeń, tzn. datę, godzinę oraz nr karty którą został otwarty. Odczyt zdarzeń możliwy jest za pomocą ręcznego programatora (dostarczany w komplecie z oprogramowaniem - do nabycia oddzielnie), który należy zbliżyć do zamka na odległość ok. 1-4 cm, a dane przenieść następnie do komputera, gdzie można je przeanalizować.
  Zamek zapamiętuje 500 zdarzeń, tzn. że w przypadku zapełnienia bufora, najstarsze zdarzenia są automatycznie nadpisywane najnowszymi.

Zamki hotelowe zamiast kluczy

Większość nowo budowanych hoteli oraz już działające hotele coraz częściej stosują zamki na karty zamiast tradycyjnych kluczy. Największe zalety stosowania zamków elektronicznych to:

 • możliwość stosowania kart, breloczków do kluczy lub opasek na rękę jako elektronicznego klucza - otwarcie drzwi następuje po przyłożeniu ich do zamka
 • pracownik posługuje się jedną kartą w całym obiekcie, a dana karta może mieć różne uprawnienia:
  • dostęp do dowolnie zaprogramowanych pomieszczeń, np. wejście do budynku, dostęp do pokoi hotelowych, wejście do magazynu, brak dostępu do gabinetu szefa, itp.
  • współpraca z kontrolerami dostępu sterującymi drzwiami poprzez np. elektrozaczep lub elektrozworę
  • współpraca z włącznikami prądu w pomieszczeniach - umieszczenie karty w takim włączniku powoduje włączenie prądu w pomieszczeniu, jej zabranie powoduje automatyczne wyłączenie prądu po ok. 30 sek.
 • w przypadku zgubienia karty można ją zablokować - zgubienie karty przez gościa hotelowego to nie problem, możemy ją zablokować, a jeżeli się odnajdzie to ponownie możemy ją zaprogramować i używać ponownie.
 • jedno programowanie, stały dostęp - wystarczy raz przypisać kartę do dowolnej ilości zamków w obiekcie (tych do których ma ona mieć dostęp), a karta będzie działać do dnia i godziny określonej przy jej programowaniu (programowanie karty zajmuje kilka sekund)
 • karta pozwala na dostęp do uprawnionych stref np. personel sprzątający ma dostęp do pomieszczeń biura, zaplecza, itp. ale nie ma dostępu do pomieszczenia X, Y, itp.
 • pełna kontrola zdarzeń na obiekcie, historia otwieranych zamków, itd., możliwość odczytania do 500 zdarzeń z każdego zamka – ostatnio użytych kart do otworzenia zamka, z zapamiętaną datą i godziną. Pozwala np. sprawdzić o której godzinie pokój był otwierany przez gościa hotelowego lub personel sprzątający itp.
 • nie wymaga prowadzenia żadnych instalacji elektrycznych, zamki są zasilane z baterii (kpl. 3 baterii AAA wystarcza na ok. 1-2 lata pracy). W przypadku słabego napięcia zamek informuje o konieczności wymiany baterii na ok. 2 tyg. (ok. 100 otwarć) przed ich rozładowaniem
 • możliwość awaryjnego otwarcia kluczem - jeżeli zastosowano wkładkę na klucz (nie wchodzi w skład zamka - do nabycia oddzielnie), to drzwi można otworzyć za pomocą klucza, cofając klucz w wkładce do końca (o ile kaseta w drzwiach pozwala na otarcie kluczem).
 • możliwość zamontowania na większości typowych drzwi drewnianych, drewnopodobnych, z tworzywa PCV, aluminium, itp. - zamek można zamontować w dowolnych drzwiach w których obecnie jest dowolna kaseta zamka, a wymiary zewnętrzne zamka pozwolą na jego montaż (zamek zmieści się na drzwiach). Szyld zamka ma wymiary zewnętrzne 40x290mm (rysunek techniczny dostępny do pobrania na samym dole strony). Przy zamawianiu należy tylko określić rozstaw kasety tj. odległość od środka klamki do środka wkładki na klucz.

Zamek na karty i szyfr - e-LOCK

Wyposażenie

 1. Szyld zewnętrzny z klamką - wykonany ze stali nierdzewnej (stal szczotkowana) i czytnikiem kart (od strony wejścia do pokoju)
 2. Szyld wewnętrzny z klamką - wykonany ze stali nierdzewnej (stal szczotkowana) z pojemnikiem na baterie (ukryte w szyldzie zamka)
 3. Otwór na wkładkę na klucz - w standardzie europejskim (wkładka na klucz nie wchodzi w skład zamka)
 4. Zamek wymaga oprogramowania i programatora do nabycia oddzielnie. Jeżeli szukasz zamka do prostej obsługi i zarządzania to skorzystaj z e-LOCK HD620


UWAGA!!!
Kaseta (zamek) nie wchodzi w wyposażenie - zamek e-LOCK steruje posiadaną kasetą (zamkiem) w drzwiach. Na zdjęciu poniżej przykładowa kaseta (zamek).

Baterie nie wchodzą w wyposażenie zamka, należy dokupić je osobno. Zamek zasilany jest 3 bateriami typu AAA, LR03. Komplet baterii wystarcza na ok. 30 000 otwarć.
Zalecamy stosowanie tylko nowych baterii alkaicznych wysokiej klasy, np. Duracell, Energizer.

Zamówienie

Przy zamawianiu zamka należy zwrócić uwagę na następujące elementy:

 1. Wymiar A - rozstaw zamka (odległość od środka klamki do środka otworu na klucz) – typowe rozmiary to 60mm, 72mm, 90mm lub 92 mm
 2. Wymiar B – dormas (odległość od środka klamki do krawędzi drzwi), zalecany min. 30mm ponieważ szyld klamki ma szerokość 40mm, tzn. że zajmie po 20mm od osi klamki w lewo i prawo
 3. Wymiar C - trzpień na klamkę – zamki e-LOCK mają trzpienie 8mm, w przypadku potrzeby grubszego trzpienia można dokupić reduktor do 9mm lub 10mm (do nabycia w akcesoriach - zakładka pod zdjęciami zamka)
 4. Wymiar D i E – max. zalecane wymiary kasety liczone od osi klamki. Jeżeli kaseta będzie większa niż podane na rysunku wymiary to trzeba będzie ją przewiercić do montażu zamka
 5. Całkowita grubość drzwi - dostępne są 2 długości trzpienia klamki, tj. dla drzwi o grubości od 38-60mm lub o grubości od 60-90mm
 6. Czy istnieje możliwość otwarcia Państwa drzwi samym kluczem - zalecamy żeby kaseta (zamek) w drzwiach umożliwiała otwarcie drzwi poprzez przekręcenie klucza do końca, bez użycia klamki. Takie rozwiązanie daje Państwu gwarancję otwarcia drzwi na wypadek rozładowania baterii do których dostęp jest tylko od środka pomieszczenia.
 7. Zalecamy żeby wkładka na klucz wystawała ok. 15 mm poza obrys drzwi, dzięki czemu po zamontowaniu klamki będzie ona na równi z szyldem. Z krótszymi wkładkami na klucz może być problem z przekręceniem klucza, ponieważ klucz może ocierać o szyld klamki

 

Montaż

Drzwi przylgowe i bezprzylgowe

Montaż zamka ogranicza się do wykonania 2 otworów ∅8mm na śruby montażowe + 1 otworu ∅8-10mm na przewód łączący elektronikę zamka. Śruby ze względów bezpieczeństwa skręcane są od środka pomieszczenia, co uniemożliwia zdemontowanie zamka od zewnątrz, np. przy próbie włamania. Stosowanie zamka zalecane jest do drzwi przylgowych lub bezprzylgowych o grubości całkowitej od 38mm wzwyż.

Dokładny rysunek techniczny określający sposób otworowania drzwi i montażu do pobrania poniżej.

Dane techniczne

Rodzaj stosowanych kart karty zbliżeniowe
Wygląd zamka styl klasyczny
Standard kart MIFARE 13,56 MHz
Obszar zastosowań wewnątrz obiektu
Możliwość otwarcia kluczem mechanicznym tak
Odległość odczytu karty < 3 cm
Szybkość odczytu < 1 sek.
Pamięć zdarzeń 500
Zasilanie 3x bateria LR03 (typ AAA)
Temperatura pracy od 0°C do 50°C
Wymiary 40 x 290 mm
Materiał wykonania stal nierdzewna szczotkowana
Gwarancja 24 m-ce

Akcesoria dodatkowe

Opinie o produkcie (0)

Co wybrać
 

Nie wiesz który produkt wybrać?

Skorzystaj z przygotowanego poradnika, w którym opisano najistotniejsze różnice między produktami oraz praktyczne wskazówki dla kupujących. Dowiesz się na co zwracać uwagę przy zakupie m.in. kasy fiskalnej, wagi sklepowej oraz innych produktów z naszej oferty.

zobacz więcej Poradnik kupującego

 

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl