Opinie o Nas
Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 77 457 75 99 lub NAPISZ DO NAS

 
Artykuły
Zobacz wszystkie artykuły...
Jak wyszukać paragony z NIP nabywcy?

Jak wyszukać paragony z NIP nabywcy na kasie fiskalnej?

Użytkownicy kas firmy NOVITUS oraz DATECS, którzy muszą raportować do JPK paragony z NIP nabywcy, stanowiące tzw. uproszczone faktury VAT mogą teraz skorzystać z bezpłatnego programu Novitus PMBrowser w wersji 1.6.6 oraz Datecs OKE 3.3.0

Produkt dnia
Mobilna drukarka fiskalna Elzab D10
Mobilna drukarka fiskalna Elzab D10
2 890,50 zł 1 832,70 zł 2 350,00 zł 1 490,00 zł
Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster
Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster
3 073,77 zł 2 458,77 zł 2 499,00 zł 1 999,00 zł
szt.
Gastro POS + terminal dotykowy + drukarka fiskalna
Gastro POS + terminal dotykowy + drukarka fiskalna
11 253,27 zł 9 409,50 zł 9 149,00 zł 7 650,00 zł
Kasa fiskalna Elzab Mini E
Kasa fiskalna Elzab Mini E
1 586,70 zł 1 340,70 zł 1 290,00 zł 1 090,00 zł
Drukarka fiskalna NOVITUS HD ONLINE
Drukarka fiskalna NOVITUS HD ONLINE
3 923,70 zł 3 554,70 zł 3 190,00 zł 2 890,00 zł
szt.
Zestaw: Kompletne stanowisko POS dla gastronomii
Zestaw: Kompletne stanowisko POS dla gastronomii
10 392,27 zł 8 733,00 zł 8 449,00 zł 7 100,00 zł
Zamek autonomiczny na kartę / kod / odcisk palca - e-LOCK BT601
Zamek autonomiczny na kartę / kod / odcisk palca - e-LOCK BT601
1 709,70 zł 1 414,50 zł 1 390,00 zł 1 150,00 zł
szt.
Drukarka fiskalna Elzab Zeta
Drukarka fiskalna Elzab Zeta
2 816,70 zł 1 832,70 zł 2 290,00 zł 1 490,00 zł
Zamek hotelowy Mifare - Be-Tech ELEGANT
Zamek hotelowy Mifare - Be-Tech ELEGANT
503,07 zł 409,00 zł
Zestaw POS SOGA XS - super oferta!!!
Zestaw POS SOGA XS - super oferta!!!
5 448,90 zł 4 918,77 zł 4 430,00 zł 3 999,00 zł
szt.

Zamek autonomiczny na kartę / kod / odcisk palca - e-LOCK BT601

e-LOCK BT601
 • promocja
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: tel. 77 4577-599
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 1 414,50 zł 1 709,70 zł 1414.50
Cena netto: 1 150,00 zł 1 390,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena średnia: 0
Producent: e-LOCK
Kod produktu: e-LOCK BT601

Opis

Największe zalety:
 • możliwość otwierania za pomocą karty / kodu / odcisku palca / smartfona / klucza mechanicznego
 • zasilanie bateryjne nie wymaga stosowania zewnętrznego okablowania w obiekcie
 • możliwość odczytu do 300 zdarzeń 
 • montaż nakładkowy jak zwykłej klamki
 • możliwość montażu do drzwi drewnianych oraz aluminiowych - szerokość zamka tylko 38 mm
 • podświetlana klawiatura dotykowa
 • czytnik linii papilarnych (opcja)
 • długi czas działania na 1 komplecie baterii - ok. 1 roku
 • odporny na warunki atmosferyczne
 • działa w "systemie jednego klucza"
Typowe zastosowanie:
 • domki jednorodzinne, mieszkania wolnostojące lub w blokach
 • biura, magazyny, pomieszczenia gospodarcze, pokoje nauczycielskie w szkołach
 • pomieszczenia w których chcemy kontrolować wejścia do pomieszczenia
 • nie zalecany do obiektów hotelowych - wystawianie karty wymaga podejścia do zamka - zobacz zamki hotelowe
Zobacz również:
 • Czytniki kodów
 • Poradnik zakupow
 • Kasy fiskalne
 • Drukarki fiskalne
 • Drukarki bonowe
 • Usługi
 • Zamki na kartę
 • Przepisy fiskalne

Jak złożyć zamówienie?

Kierunek otwarcia
Należy określić sposób otwarcia drzwi (A/C lub B/D) zgodnie z rysunkiem. Pamiętaj... kupujesz zamek a nie drzwi, więc patrz zawsze na drzwi od strony wejścia do pomieszczenia   

Odcisk palca
Wybierz jakiego sposobu dostępu potrzebujesz. Wystarczy Ci dostęp za pomocą kodu / karty / smartfona, czy chcesz mieć dodatkowo możliwość otwierania odciskiem palca

Klamka na karty / kod / odcisk palca / smartfona

Klamka e-LOCK BT601 to zamek nakładkowy, umożliwiający otwieranie drzwi na 4 różne sposoby + klucz mechaniczny, tj. przy użyciu karty zbliżeniowej, kodu wpisywanego na klawiaturze zamka, odcisku palca użytkownika lub aplikacji na telefon (Android, iOS). Współpracuje z dowolną kartą, opaską lub breloczkiem działającym w standardzie Mifare 13,56 MHz. Zamek e-LOCK BT601 montujemy w miejsce obecnej klamki w drzwiach. Klamka działa w trybie OFF-LINE tzn. bez zewnętrznego okablowania i zasilana jest z 4 baterii typu AAA (LR03 - tzw. "małe paluszki"), które pozwalają średnio na ponad 1 rok pracy (zależnie od intensywności użytkowania).

Dotykowa podświetlana klawiatura

W celu oszczędzania energii, klawiatura zamka jest standardowo wyłączona. Aby ją wzbudzić należy dotknąć górnej powierzchni zamka, co powoduje podświetlenie i aktywację klawiatury. Wystarczy wprowadzić kod i zatwierdzić przyciskiem #.

 

Różne sposoby otwierania

Zamek można otwierać za pomocą karty, kodu lub smartfona poprzez bluetooth. Wystarczy zainstalować darmową aplikację TTLock, w której możemy tworzyć elektroniczne klucze dla poszczególnych użytkowników. Kody mogą być bezterminowe, czasowe (od dnia godz do dnia godz), cykliczne (np. dostęp tylko co wtorek w godz 13-15), jednorazowe.

Możliwość ustawienia trybu czasowo otwartego, np. zamek będzie domyślnie otwarty w godz. 8-16. Otwarcie wymaga użycia kodu, karty lub odcisku palca, ale po godz. 16 zamek automatycznie zablokuje się i dostęp będzie wymagał karty, kodu, smartfona, odcisku palca lub klucza.

Wysoka jakość wykonana i bezpieczeństwo

Zamek e-LOCK BT601, wykonany jest ze stali nierdzewnej w połączeniu z tworzywem sztucznym w miejscu dotykowej klawiatury z podświetleniem. Całość skręcana jest śrubami, a montaż/demontaż zamka jest możliwy tylko od strony wewnętrznej (od strony pomieszczenia). Dodatkowo drzwi mogą być chronione standardową wkładką na klucz (nie wchodzi w wyposażenie zamka, wykorzystuje się wkładkę którą już Państwo posiadacie). Drzwi zamknięte na klucz mechaniczny, można otworzyć tylko kluczem mechanicznym. Drzwi zamknięte na klucz mechaniczny nie da się otworzyć za pomocą karty / kodu / odcisku palca.

Zamek jest odporny na warunki atmosferyczne, tzn. że może być montowany na dworze, np. wejście do budynku.

Zasada działania zamka

 1. Wejście do pomieszczenia - klamka od strony wejścia do pomieszczenia jest standardowo zablokowana, tzn. wejście jest możliwe tylko dla osób posiadających kartę uprawniającą do wejścia, kod, odcisk palca lub elektroniczny klucz w aplikacji na telefon. Przyłożenie odpowiedniej karty zbliżeniowej (wpisanie kodu lub przyłożenie palca) powoduje zwolnienie klamki na ok. 5-7 sekund i pozwala na wejście do środka. Po ok. 5-7 sekundach następuje automatyczne zablokowanie zamka i klamka przechodzi ponownie w tryb zablokowany. Klamka steruje jedynie "języczkiem od klamki".
 2. Wyjście z pomieszczenia - od strony wewnętrznej tj. w pomieszczeniu do którego klamka jest zamontowana, ze względów bezpieczeństwa klamka jest zawsze aktywna (nawet przy rozładowanych bateriach) i jej naciśnięcie pozwala na natychmiastowe opuszczenie pomieszczenia, bez potrzeby używania karty.
 3. Tryb stale otwarty (wyłączenie potrzeby używania kart) - to funkcja umożliwiająca przełączenie klamki, tak żeby zachowywała się jak zwykła klamka w drzwiach. Wejście i wyjście z pomieszczenia nie będzie wymagało żadnych kart, kodów ani odcisków palca. Zalecane np. w sekretariacie w godzinach ogólnie dostępnych dla klientów. 
 4. Dodawanie / usuwanie użytkowników - zamkiem zarządzamy z poziomu darmowej aplikacji TTLock (Android, iOS) lub poprzez stronę ttrenting.com
 5. Odczyt zdarzeń z zamka - historię otwarć można odczytać z poziomu aplikacji TTLock do zarządzania zamkiem, lub przez stronę www przy wykorzystaniu bramki WiFi do zamków

Zamki biurowe zamiast kluczy

Do najważniejszych zalet stosowania zamków biurowych zamiast tradycyjnych kluczy należą:

 • możliwość stosowania kart, breloczków do kluczy lub opasek na rękę jako elektronicznego klucza - otwarcie drzwi następuje po przyłożeniu ich do zamka
 • pracownik posługuje się jedną kartą w całym obiekcie, a dana karta może mieć różne uprawnienia:
  • dostęp do dowolnie zaprogramowanych pomieszczeń, np. wejście do budynku, dostęp do biura, wejście do magazynu, brak dostępu do gabinetu szefa, itp.
  • współpraca z kontrolerami dostępu sterującymi drzwiami poprzez np. elektrozaczep lub elektrozworę
  • współpraca z włącznikami prądu w pomieszczeniach - umieszczenie karty w takim włączniku powoduje włączenie prądu w pomieszczeniu, jej zabranie powoduje automatyczne wyłączenie prądu po ok. 30 sek.
 • w przypadku zgubienia karty można ją zablokować - za pomocą ręcznego programatora możemy blokować dowolne karty. Jeżeli nie posiadamy ręcznego programatora to możemy zresetować zamek ręcznie i skasować wszystkie przypisane do niego karty, a następnie zaprogramować go ponownie przez dodanie tych które chcemy żeby miały dostęp do zamka.
 • jedno programowanie, stały dostęp - wystarczy raz przypisać kartę do dowolnej ilości zamków w obiekcie (tych do których ma ona mieć dostęp), a karta będzie działać bezterminowo (do czasu jej skasowania z zamka przez administratora)
 • karta pozwala na dostęp do uprawnionych stref np. personel sprzątający ma dostęp do pomieszczeń biura, zaplecza, itp. ale nie ma dostępu do magazynu, itp.
 • pełna kontrola zdarzeń na obiekcie, historia otwieranych zamków, itd., możliwość odczytania do 500 zdarzeń – ostatnio użytych kart do otworzenia zamka, z zapamiętaną datą i godziną. Pozwala np. sprawdzić o której godzinie pokój był otwierany i przez którą kartę
 • nie wymaga prowadzenia żadnych instalacji elektrycznych, zamki/klamki są zasilane z baterii (kpl. 3 baterii AAA wystarcza na ok. 2 lata pracy). W przypadku słabego napięcia zamek informuje o konieczności wymiany baterii na ok. 2 tyg. przed ich rozładowaniem
 • możliwość awaryjnego otwarcia kluczem - jeżeli zastosowano wkładkę na klucz (nie wchodzi w skład zamka - do nabycia oddzielnie), to drzwi można otworzyć za pomocą klucza, cofając klucz w wkładce do końca (o ile kaseta w drzwiach pozwala na otarcie kluczem).
 • możliwość zamontowania na większości typowych drzwi drewnianych, drewnopodobnych, z tworzywa PCV, aluminium, itp. - zamek można zamontować w dowolnych drzwiach w których obecnie jest dowolna kaseta zamka, a wymiary zewnętrzne zamka pozwolą na jego montaż (zamek zmieści się na drzwiach). Szyld zamka ma wymiary zewnętrzne 40x290mm (rysunek techniczny dostępny do pobrania na samym dole strony). Przy zamawianiu należy tylko określić rozstaw kasety tj. odległość od środka klamki do środka wkładki na klucz.

Wyposażenie

 1. Szyld zewnętrzny z klamką - wykonany ze stali nierdzewnej (stal szczotkowana) i czytnikiem kart (od strony wejścia do pokoju)
 2. Szyld wewnętrzny z klamką - wykonany ze stali nierdzewnej (stal szczotkowana) z pojemnikiem na baterie (ukryte w szyldzie zamka)
 3. Otwór na wkładkę na klucz w rozstawie 72 / 85 / 90 / 92 mm - w standardzie europejskim (wkładka na klucz nie wchodzi w skład zamka)

Zalecamy stosowanie tylko nowych baterii alkaicznych wysokiej klasy, o dużym prądzie aktywacji, np. Duracell. Baterii nie ma w zstawie, można je kupić jako opcję.

Zamówienie i montaż

Zamek e-LOCK BT601, ze względu na bardzo smukłą budowę, pasuje do większości drzwi drewnainych, drewnopodobnych oraz metalowych i aluminiowych nawet o wąskim profilu. 

Montaż zamka ogranicza się do wykonania 3 otworów ∅10mm na śruby montażowe i przewód łączący elektronikę zamka. Śruby ze względów bezpieczeństwa skręcane są od środka pomieszczenia, co uniemożliwia zdemontowanie zamka od zewnątrz, np. przy próbie włamania. 

Do zamówienia zwróć uwagę jak otwierają się Twoje drzwi. Patrz na drzwi od strony wejścia (miejsca gdzie będziemy wpisywać kod) i określić kierunek wg poniższego rysunku. Na tej podstawie wybierz czy potrzebujesz zamek prawy - kierunek A lub C, bądź zamek lewy - kierunek B lub D. 

 

Dane techniczne

Rodzaj stosowanych kart karty zbliżeniowe
Wygląd zamka styl klasyczny
Standard kart MIFARE 13,56 MHz
Inne sposoby otwierania karta / kod / smartfon / odcisk palca / klucz mechaniczny
Obszar zastosowań wew. lub na zew. obiektu
Możliwość otwarcia kluczem mechanicznym tak
Odległość odczytu karty ok. 2 cm
Szybkość odczytu <1 sek
Pamięć zdarzeń 300
Zasilanie 4x laberia LR03 (AAA)
Temperatura pracy od 5°C do 45°C
Wymiary 280 x 38 mm
Materiał wykonania stal nierdzewna + tworzywo sztuczne (czytnik kart)
Gwarancja 24 m-ce

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Akcesoria dodatkowe

Opinie o produkcie (0)

Co wybrać
 

Nie wiesz który produkt wybrać?

Skorzystaj z przygotowanego poradnika, w którym opisano najistotniejsze różnice między produktami oraz praktyczne wskazówki dla kupujących. Dowiesz się na co zwracać uwagę przy zakupie m.in. kasy fiskalnej, wagi sklepowej oraz innych produktów z naszej oferty.

zobacz więcej Poradnik kupującego

 

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl