Opinie o Nas
Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 77 457 75 99 lub NAPISZ DO NAS

Podpis elektroniczny

 
Artykuły
Zobacz wszystkie artykuły...
Kasa fiskalna za 300 zł?

Ceny kas fiskalnych wahają się średnio od ok. 700 - 3000 zł netto, a drukarek fiskalnych od ok. 1500 - 3500 zł netto. Czy to jest całkowity i realny koszt zakupu? A może da się kupić kasę fiskalną za 300 zł? Sprawdź jaki jest realny koszt zakupu kasy fiskalnej...

Jak odzyskać 700zł za zakup kasy?

Planujesz zakup nowego urządzenia fiskalnego, kasę fiskalną lub drukarkę fiskalną? Pamiętaj że jeżeli jest to Twój pierwszy zakup urządzenia fiskalnego (pierwszy na dany nr NIP) i dokonujesz zakupu urządzenia ONLINE, to przysługuje Ci 90% zwrotu przy czym nie więcej niż 700 zł. Dotyczy to zarówno płatników podatku VAT jak i podatników zwolnionych z VAT.

Produkt dnia
Zestaw: Kompletne stanowisko POS dla gastronomii
Zestaw: Kompletne stanowisko POS dla gastronomii
10 884,27 zł 9 225,00 zł 8 849,00 zł 7 500,00 zł
Zestaw POS SOGA XS - super oferta!!!
Zestaw POS SOGA XS - super oferta!!!
5 448,90 zł 4 430,00 zł
szt.
Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster
Zestaw P20 - 20 szt - pager/coaster
3 073,77 zł 1 845,00 zł 2 499,00 zł 1 500,00 zł
szt.
ACLAS KOS_ON - Kasa ONLINE
ACLAS KOS_ON - Kasa ONLINE
1 474,77 zł 1 199,00 zł
 Inteligentny zamek online na kartę / kod / smartfon - e-LOCK BT601
Inteligentny zamek online na kartę / kod / smartfon - e-LOCK BT601
1 474,77 zł 1 228,77 zł 1 199,00 zł 999,00 zł
Zamek hotelowy/biurowy na kartę - e-LOCK H501 - do istniejących drzwi
Zamek hotelowy/biurowy na kartę - e-LOCK H501 - do istniejących drzwi
676,50 zł 613,77 zł 550,00 zł 499,00 zł

Zamek autonomiczny na kartę - KeyU HL-929

Dostępność: produkt wycofywany z produkcji
Wysyłka w: tel. 77 4577-599
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 842,55 zł 842.55
Cena netto: 685,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena średnia: 0
Producent: KeyU
Kod produktu: KeyU HL929-F

Opis

Największe zalety:
 • możliwość otwierania za pomocą karty / klucza mechanicznego
 • zasilanie bateryjne nie wymaga stosowania zewnętrznego okablowania w obiekcie
 • możliwość przypisania do 250 użytkowników
 • montaż nakładkowy jak zwykłej klamki
 • długi czas działania na 1 komplecie baterii - ok. 1-2 lata
 • możliwość zamontowania na drzwiach drewnianych lub drewnopodobnych oraz metalowych
 • działa w "systemie jednego klucza"
Typowe zastosowanie:
 • biura, magazyny, pomieszczenia gospodarcze, pokoje nauczycielskie w szkołach
 • gabinety lekarskie, laboratoria, sekretariaty
 • pomieszczenia w których chcemy kontrolować wejścia do pomieszczenia
 • nie zalecany do obiektów hotelowych - brak możliwości zaprogramowania karty tylko na czas pobytu gościa - zobacz zamki hotelowe
Zobacz również:
 • Czytniki kodów
 • Poradnik zakupow
 • Kasy fiskalne
 • Drukarki fiskalne
 • Drukarki bonowe
 • Usługi
 • Zamki na kartę
 • Przepisy fiskalne

Jak złożyć zamówienie?

Kierunek otwarcia
Należy określić sposób otwarcia drzwi (A/C lub B/D) zgodnie z rysunkiem. Pamiętaj... kupujesz zamek a nie drzwi, więc patrz zawsze na drzwi od strony wejścia do pomieszczenia

Klamka na karty

Klamka KeyU HL929 to zamek nakładkowy, zastępujący tradycyjną klamkę na klamkę z dostępem poprzez kartę zbliżeniową (Mifare 13,56 MHz), lub tradycyjny klucz (ten co posiadają Państwo obecnie). Współpracuje z dowolną kartą, opaską lub breloczkiem działającym w standardzie Mifare 13,56 MHz. Zamek może współpracować ze standardową wkładką na klucz, nawet tą która jest obecnie zamontowan w drzwiach. Klamka działa w trybie OFF-LINE tzn. bez zewnętrznego okablowania i zasilana jest z 4 baterii typu AAA (LR03 - tzw. "małe paluszki"), które pozwalają średnio na ok 1-2 lata pracy (zależnie od intensywności użytkowania).

Typowe zastosowanie

Zamek ze względu na smukłe wymiary (280 x 46mm) może być stosowany niemal w każdych drzwiach, zarówno drewnianych/drewnopodobnych jaki i aluminiowych/metalowych. Przykłady zastosowań:

 • pokoje nauczycielskie w szkołach
 • magazyny
 • laboratoria
 • gabinety zabiegowe/lekarskie
 • pomieszczenia biurowe
 • pomieszczenia wymagające ograniczenia dostępu

1 karta wiele zamków 

Każdemu użytkownikowi przypisujemy kartę dostępu. Każdą kartę dostępu można przypisać do kilku zamków, tzn. że za pomocą 1 karty możesz otwierać więcej niż 1 zamek. To Ty decydujesz kto będzie mógł otwierać które zamki. 

2 poziomy użytkowników

Zamek pozwala na dodanie do 250 użytkowników, podzielonych na 5 grup po 50 szt.

Wysoka jakość wykonana i bezpieczeństwo

Zamek KeyU 929, wykonany jest ze stali nierdzewnej w połączeniu z tworzywem sztucznym w miejscu odczytu karty. Całość skręcana jest na mocne śruby, a montaż/demontaż zamka jest możliwy tylko od strony wewnętrznej (od strony pomieszczenia). Dodatkowo drzwi mogą być chronione standardową wkładką na klucz (nie wchodzi w wyposażenie zamka, wykorzystuje się wkładkę którą już Państwo posiadacie). Drzwi zamknięte na klucz mechaniczny, można otworzyć tylko kluczem mechanicznym. Drzwi zamknięte na klucz mechaniczny nie da się otworzyć za pomocą karty.

UWAGA!!!
Jeżeli chcemy mieć możliwość otwierania kartą, również drzwi zamkniętych na klucz, to musimy zaopatrzyć się dodatkowo w dedykowany zamek wpuszczany współpracujący z KeyU 929 (do nabycia oddzielnie).

Zasada działania zamka

 1. Wejście do pomieszczenia - klamka od strony wejścia do pomieszczenia jest standardowo zablokowana, tzn. wejście jest możliwe tylko dla osób posiadających kartę uprawniającą do wejścia. Przyłożenie odpowiedniej karty zbliżeniowej  powoduje zwolnienie klamki na ok. 5-7 sekund i pozwala na wejście do środka. Po ok. 5-7 sekundach następuje automatyczne zablokowanie zamka i klamka przechodzi ponownie w tryb zablokowany. Klamka steruje jedynie "języczkiem od klamki".
  UWAGA!!!!
  Istnieje możliwość zamontowania wkładki na klucz w standardzie europejskim (np. takiej jaką używają Państwo obecnie w swoich drzwiach). Długość wkładki na klucz należy dobrać do grubości drzwi. Jeżeli zamek w drzwiach na to pozwala to otworzyć drzwi można również za pomocą klucza, przekręcając go do końca co zwalnia "języczek od klamki" i pozwala wejść do środka. Klamka KeyU 929 nie steruje w żaden sposób wkładką na klucz, wkładka otwierana i zamykana jest jedynie za pomocą klucza, tak jak ma to miejsce przy zastosowaniu standardowej klamki. Zamknięcie drzwi kluczem daje 100% bezpieczeństwo przed otwarciem.
 2. Wejście z pomieszczenia - od strony wewnętrznej tj. w pomieszczeniu do którego klamka jest zamontowana, ze względów bezpieczeństwa klamka jest zawsze aktywna (nawet przy rozładowanych bateriach) i jej naciśnięcie pozwala na natychmiastowe opuszczenie pomieszczenia, bez potrzeby używania karty.
  UWAGA!!!
  Jeżeli została zastosowana dowolna wkładka na klucz i drzwi zamknięte są na klucz, to nie będzie możliwości otworzenia drzwi, dopóki nie zostanie otwarta wkładka klucza.
 3. Tryb stale otwarty (wyłączenie potrzeby używania kart) - to funkcja umożliwiająca przełączenie klamki, tak żeby zachowywała się jak zwykła klamka w drzwiach. Wejście i wyjście z pomieszczenia nie będzie wymagało żadnych kart, kodów ani odcisków palca. Zalecane np. w sekretarciacie w godzinach ogólnie dostępnych dla kleintów.
  W celu aktywacji tego trybu po otwarciu zamka kartą, należy przyłożyć ją ponownie w ciągu 3 sek. Zamek przechodzi w tryb stale otwarty i pozostanie w nim do czasu ponownego użycia karty.
 4. Dodawanie / usuwanie użytkowników - możliwe tylko przez użytkowników typu MASTER (max. 9 użytkowników MASTER). Można dodać max. 241 zwykłych użytkowników (mogą tylko otwierać zamek), przypisując im kartę.  

Zamki biurowe zamiast kluczy

Do najważniejszych zalet stosowania zamków biurowych zamiast tradycyjnych kluczy należą:

 • możliwość stosowania kart, breloczków do kluczy lub opasek na rękę jako elektronicznego klucza - otwarcie drzwi następuje po przyłożeniu ich do zamka
 • pracownik posługuje się jedną kartą w całym obiekcie, a dana karta może mieć różne uprawnienia:
  • dostęp do dowolnie zaprogramowanych pomieszczeń, np. wejście do budynku, dostęp do biura, wejście do magazynu, brak dostępu do gabinetu szefa, itp.
  • współpraca z kontrolerami dostępu sterującymi drzwiami poprzez np. elektrozaczep lub elektrozworę
  • współpraca z włącznikami prądu w pomieszczeniach - umieszczenie karty w takim włączniku powoduje włączenie prądu w pomieszczeniu, jej zabranie powoduje automatyczne wyłączenie prądu po ok. 30 sek.
 • w przypadku zgubienia karty można ją zablokować - za pomocą ręcznego programatora możemy blokować dowolne karty. Jeżeli nie posiadamy ręcznego programatora to możemy zresetować zamek ręcznie i skasować wszystkie przypisane do niego karty, a następnie zaprogramować go ponownie przez dodanie tych które chcemy żeby miały dostęp do zamka.
 • jedno programowanie, stały dostęp - wystarczy raz przypisać kartę do dowolnej ilości zamków w obiekcie (tych do których ma ona mieć dostęp), a karta będzie działać bezterminowo (do czasu jej skasowania z zamka przez administratora)
 • karta pozwala na dostęp do uprawnionych stref np. personel sprzątający ma dostęp do pomieszczeń biura, zaplecza, itp. ale nie ma dostępu do magazynu, itp.
 • pełna kontrola zdarzeń na obiekcie, historia otwieranych zamków, itd., możliwość odczytania do 500 zdarzeń – ostatnio użytych kart do otworzenia zamka, z zapamiętaną datą i godziną. Pozwala np. sprawdzić o której godzinie pokój był otwierany i przez którą kartę
 • nie wymaga prowadzenia żadnych instalacji elektrycznych, zamki/klamki są zasilane z baterii (kpl. 3 baterii AAA wystarcza na ok. 2 lata pracy). W przypadku słabego napięcia zamek informuje o konieczności wymiany baterii na ok. 2 tyg. przed ich rozładowaniem
 • możliwość awaryjnego otwarcia kluczem - jeżeli zastosowano wkładkę na klucz (nie wchodzi w skład zamka - do nabycia oddzielnie), to drzwi można otworzyć za pomocą klucza, cofając klucz w wkładce do końca (o ile kaseta w drzwiach pozwala na otarcie kluczem).
 • możliwość zamontowania na większości typowych drzwi drewnianych, drewnopodobnych, z tworzywa PCV, aluminium, itp. - zamek można zamontować w dowolnych drzwiach w których obecnie jest dowolna kaseta zamka, a wymiary zewnętrzne zamka pozwolą na jego montaż (zamek zmieści się na drzwiach). Szyld zamka ma wymiary zewnętrzne 40x290mm (rysunek techniczny dostępny do pobrania na samym dole strony). Przy zamawianiu należy tylko określić rozstaw kasety tj. odległość od środka klamki do środka wkładki na klucz.

Wyposażenie

 1. Szyld zewnętrzny z klamką - wykonany ze stali nierdzewnej (stal szczotkowana) i czytnikiem kart (od strony wejścia do pokoju)
 2. Szyld wewnętrzny z klamką - wykonany ze stali nierdzewnej (stal szczotkowana) z pojemnikiem na baterie (ukryte w szyldzie zamka)
 3. Otwór na wkładkę na klucz w rozstawie 72mm - w standardzie europejskim (wkładka na klucz nie wchodzi w skład zamka)

Zalecamy stosowanie tylko nowych baterii alkaicznych wysokiej klasy, o dużym prądzie aktywacji, np. Duracell. Baterii nie ma w zstawie, można je kupić jako opcję.

Zamówienie i montaż

Zamek KeyU 929, ze względu na smukłą budowę, pasuje do większości drzwi drewnainych, drewnopodobnych oraz metalowych. Montaż sprowadza się do wykonania otworów wg schematu otworowania - do pobrania poniżej. Sprawdź czy będzie Pasował do Twoich drzwi. Montaż zamka ogranicza się do wykonania 3 otworów ∅10mm na śruby montażowe i przewód łączący elektronikę zamka. 

Do zamówienia zwróć uwagę jak otwierają się Twoje drzwi. Patrz na drzwi od strony wejścia (miejsca gdzie będziemy wpisywać kod) i określ kierunek wg rysunku. Na tej podstawie wybierz czy potrzebujesz zamek prawy - kierunek A lub C, bądź zamek lewy - kierunek B lub D. 

 

Dane techniczne

Rodzaj stosowanych kart karty zbliżeniowe
Wygląd zamka styl klasyczny
Standard kart MIFARE 13,56 MHz
Obszar zastosowań wewnątrz obiektu
Możliwość otwarcia kluczem mechanicznym tak
Odległość odczytu karty ok. 2 cm
Szybkość odczytu <1 sek
Zasilanie 4x laberia LR03 (AAA)
Temperatura pracy od 0°C do 45°C
Wymiary 280 x 46 mm
Materiał wykonania stal nierdzewna + tworzywo sztuczne (czytnik kart)
Gwarancja 24 m-ce

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Akcesoria dodatkowe

Opinie o produkcie (0)

Co wybrać
 

Nie wiesz który produkt wybrać?

Skorzystaj z przygotowanego poradnika, w którym opisano najistotniejsze różnice między produktami oraz praktyczne wskazówki dla kupujących. Dowiesz się na co zwracać uwagę przy zakupie m.in. kasy fiskalnej, wagi sklepowej oraz innych produktów z naszej oferty.

zobacz więcej Poradnik kupującego

 

Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl